DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Agenda

december

Datum Titel Tijd Info
7-12-2019 Kerstgala MA2 en JA2 17:00 - 00:00 Meer informatie
9-12-2019 SDH-Balstart 19:30 - 23:00 Meer informatie
9-12-2019 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
10-12-2019 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
14-12-2019 Authentiek communiceren 09:00 - 16:00 Meer informatie
14-12-2019 Kerstgala E&O-C lijn 18:00 - 00:00 Meer informatie
16-12-2019 Minicommissie 20:00 - 22:00 Meer informatie
18-12-2019 Kerstgala MD2 en JD2 18:00 - 23:00 Meer informatie
20-12-2019 Kerstgala JD3-MD3 (onder voorbehoud) 18:00 - 00:00 Meer informatie
21-12-2019 Res Kerstgala Selectieteams AB 18:00 - 23:00 Meer informatie
24-12-2019 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
27-12-2019 Glow in the dark Toernooi 2019 08:00 - 00:00 Meer informatie
28-12-2019 Glow in the dark Toernooi 2019 08:00 - 00:00 Meer informatie
29-12-2019 Glow in the dark Toernooi 2019 08:00 - 00:00 Meer informatie

januari

Datum Titel Tijd Info
3-1-2020 Toernooi en feest Trimmers & Vets 17:00 - 00:00 Meer informatie
6-1-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
7-1-2020 Informatieavond Benjamini 20:00 - 21:00 Meer informatie
7-1-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
10-1-2020 Voorbereiding Boogie Night 19:30 - 00:00 Meer informatie
11-1-2020 Voorbereiding Boogie Night 08:00 - 23:00 Meer informatie
11-1-2020 Lustrum Nieuwjaarsfeest Boogie Nights 18:00 - 00:00 Meer informatie
13-1-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-1-2020 Youth4Youth 20:00 - 22:00 Meer informatie
15-1-2020 Sportdag Maria Bernadette 08:00 - 12:00 Meer informatie
17-1-2020 Nieuwjaarsgala van JB2-MB2 18:00 - 00:00 Meer informatie
21-1-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
22-1-2020 Sportdag Maria Bernadette 08:00 - 12:00 Meer informatie
24-1-2020 Diner Ereleden en Leden van Verdienste 17:15 - 23:00 Meer informatie
25-1-2020 Nieuwjaars Dinner Woensdag Trimmers 16:00 - 23:00 Meer informatie
31-1-2020 Pub Quiz H1 en D1 met Businessclub 18:00 - 00:00 Meer informatie

februari

Datum Titel Tijd Info
3-2-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
4-2-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
8-2-2020 AB-Jubileum Feest! 18:00 - 23:00 Meer informatie
10-2-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
15-2-2020 Pub Quiz 18:00 - 23:00 Meer informatie
16-2-2020 Vloer weghalen in Cartouche Dome 09:00 - 23:00 Meer informatie
16-2-2020 Afbouw Cartouche Dome 18:00 - 23:00 Meer informatie
18-2-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
23-2-2020 Schoonmaakochtend 08:00 - 13:00 Meer informatie

maart

Datum Titel Tijd Info
3-3-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
8-3-2020 The Dansant! 16:00 - 21:00 Meer informatie
9-3-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
9-3-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
16-3-2020 Coach, leer jezelf kennen 19:30 - 23:00 Meer informatie
17-3-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
22-3-2020 The Dansant! 16:00 - 21:00 Meer informatie
30-3-2020 Systeem en tactiek 19:15 - 23:00 Meer informatie
31-3-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie

april

Datum Titel Tijd Info
5-4-2020 The Dansant! 16:00 - 21:00 Meer informatie
5-4-2020 The Dansant! 16:00 - 22:00 Meer informatie
5-4-2020 The Dansant! 16:00 - 22:00 Meer informatie
6-4-2020 Tafeltjesavond Jongste Jeugd Commissie 19:00 - 23:00 Meer informatie
6-4-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
11-4-2020 Paas Toernooi 09:00 - 16:00 Meer informatie
11-4-2020 LG-Lustrum 12:00 - 19:00 Meer informatie
13-4-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
14-4-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
17-4-2020 Schoolhockeytoernooi 09:00 - 18:00 Meer informatie
17-4-2020 Sevens 18:00 - 23:00 Meer informatie
20-4-2020 Observeren en analyseren 19:30 - 23:00 Meer informatie
22-4-2020 Cartouche Familiedag ADO 09:00 - 23:00 Meer informatie
25-4-2020 OTTC 19:30 - 00:00 Meer informatie
28-4-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie

mei

Datum Titel Tijd Info
4-5-2020 Omgaan met de keeper 19:30 - 23:00 Meer informatie
11-5-2020 Spelhervattingen-strafcorner 19:30 - 23:00 Meer informatie
11-5-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
11-5-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
12-5-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
16-5-2020 D-Filmavond 18:00 - 23:00 Meer informatie
18-5-2020 VSK-opleiden en begeleiden 19:30 - 23:00 Meer informatie
26-5-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie

juni

Datum Titel Tijd Info
1-6-2020 Jeugdkamp 09:00 - 23:00 Meer informatie
8-6-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
9-6-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
12-6-2020 Slottoernooi + Eindfeest, Haaglanden Trimhockey 12:00 - 00:00 Meer informatie
13-6-2020 Lustrum Eindfeest Hermes House Band! 18:00 - 00:00 Meer informatie
15-6-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
20-6-2020 Jongste Jeugddag E-F 09:00 - 23:00 Meer informatie
23-6-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
27-6-2020 Slagroomtoernooi! 08:00 - 22:00 Meer informatie
28-6-2020 Slagroomtoernooi! 08:00 - 22:00 Meer informatie

juli

Datum Titel Tijd Info
5-7-2020 Schoonmaakochtend 08:00 - 13:00 Meer informatie
6-7-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
7-7-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-7-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
21-7-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie