Club
Vereniging
Historie
Maatschappelijke positie
Vrijwilligers
Organisatie
Commissies
Vacatures
Lidmaatschap
Aanmelden
Opzeggen
Contributie
Beleid
Clubregels
Clubhuis
Bar
Keuken
Sportcomplex
Evenementen
Promotieklasse Cup
Fanshop
Hockey
Jeugd
Jongste jeugd
Junioren
Clinics & toernooien
Senioren
(Jong) Senioren
Veteranen
Trimmers
Toernooien
Tophockey
Heren 1
Dames 1
LG hockey
Teams
Arbitrage
Trainers
Coaches
Keepers
Agenda
Wedstrijden
Trainingen
Clubagenda
Partners
Sponsoren
Sponsoracties
Sponsormogelijkheden
Businessclub Cartouche
Vrienden van Cartouche
Cartouche Bruist
OnzeClubwinkel
Nieuws
Contact
Contactpersonen
Adres en route
Inloggen
Trainingsschema
Hieronder tref je het trainingsschema voor het lopende seizoen. Eventuele (tijdelijke) uitzonderingen op het trainingsschema tref je in het nieuwsoverzicht.
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zondag
Senioren
D1
19:00 - 20:30
Rabobank
Trainer(s)
Annelot van der Linden
Robin Tromp
Opmerkingen
D1
20:30 - 21:30
LG7
Trainer(s)
Opmerkingen
Looptraining
D2
20:45 - 22:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Michiel Cosijn
Opmerkingen
D5
20:45 - 22:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DO25-2
20:30 - 21:45
Rabobank - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Getraind door HO25-1
DO25-3
20:30 - 21:45
Rabobank - CD
Trainer(s)
Tycho Vermeeren
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1
17:45 - 19:00
Rabobank - CD
Trainer(s)
Ruben Kikke
Opmerkingen
MO16-7
19:00 - 20:15
KG5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Getraind door DO25-2
MO16-8
19:00 - 20:15
KG5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Getraind door DO25-2
Junioren C
MO14-1
16:30 - 17:45
Rabobank - AB
Trainer(s)
Dave Dommisse
Ruben Kikke
Opmerkingen
MO14-2
16:30 - 17:45
Rabobank - CD
Trainer(s)
Lieve van der Rijken
Jordi Pavloff
Opmerkingen
MO14-6
16:30 - 17:45
KG5 - AB
Trainer(s)
Eva Slim
Sophie Meinema
Opmerkingen
MO14-8
17:45 - 19:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Annejet van den Bos
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
16:30 - 17:45
KG4 - AB
Trainer(s)
Annejet van den Bos
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
MO12-2
16:30 - 17:45
KG4 - CD
Trainer(s)
Emma van der Laan
Senna Lechheb
Opmerkingen
MO12-4
16:30 - 17:45
KG5 - CD
Trainer(s)
Marlette van der Laan
Teuntje Ligtenberg
Opmerkingen
Senioren
Walking Hockey
10:00 - 11:00
KG4
Trainer(s)
Bloem Sebel
Opmerkingen
Overig
Trimmers Di1
20:30 - 22:00
KG3
Trainer(s)
Tjerk Ligtenberg
Olivier van Baardwijk
Opmerkingen
Trimmers Di1
20:30 - 21:45
Mini
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H025-2
20:15 - 21:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H025-3
20:15 - 21:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H1
18:00 - 19:00
LG7
Trainer(s)
Opmerkingen
Looptraining
H1
19:00 - 20:45
KG2
Trainer(s)
Robbert Groeneveld
Opmerkingen
Junioren A
JO18-1
19:15 - 20:45
KG4
Trainer(s)
Patrick Swaanenburg
Pieter Pieterse
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1
17:45 - 19:00
Rabobank - AB
Trainer(s)
Pieter Pieterse
Ralph Kikke
Opmerkingen
JO16-3
17:45 - 19:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Mark Krul
Opmerkingen
JO16-5
17:45 - 19:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
Junioren C
JO14-1
17:45 - 19:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Bas van der Drift
Pepijn Smit
Opmerkingen
JO14-2
17:45 - 19:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Max Arnold
Opmerkingen
JO14-4
17:45 - 19:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Lionel Krneta
Opmerkingen
JO14-5
16:30 - 17:45
KG3 - AB
Trainer(s)
Renzo van Marrelo
Tiago Burkhard
Opmerkingen
Junioren D
JO12-1
16:30 - 17:45
KG2 - AB
Trainer(s)
Tijn Hofland
Tom Provily
Opmerkingen
JO12-2
16:30 - 17:45
KG2 - CD
Trainer(s)
Raymond van der Velde
Teun Zwaan
Opmerkingen
Overig
Scholen
08:30 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Scholen
08:30 - 16:00
KG5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Patou BSO
16:00 - 18:00
Mini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Patou BSO
16:00 - 18:00
LG7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Libanon Tribunaal
19:00 - 20:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Home
|
Hockey
|
Trainingsschema
Wedstrijden
Kies een datum:
zaterdag 23 maart 2024
zondag 24 maart 2024
maandag 25 maart 2024
dinsdag 26 maart 2024
zaterdag 30 maart 2024
zondag 31 maart 2024
maandag 1 april 2024
zaterdag 6 april 2024
zondag 7 april 2024
maandag 8 april 2024
dinsdag 9 april 2024
woensdag 10 april 2024
donderdag 11 april 2024
zaterdag 13 april 2024
zondag 14 april 2024
woensdag 17 april 2024
zaterdag 20 april 2024
zondag 21 april 2024
maandag 22 april 2024
dinsdag 23 april 2024
donderdag 25 april 2024
zondag 28 april 2024
zondag 5 mei 2024
zaterdag 11 mei 2024
zondag 12 mei 2024
maandag 13 mei 2024
zaterdag 18 mei 2024
zondag 19 mei 2024
woensdag 22 mei 2024
zaterdag 25 mei 2024
zondag 26 mei 2024
maandag 27 mei 2024
woensdag 29 mei 2024
zaterdag 1 juni 2024
zondag 2 juni 2024
zaterdag 8 juni 2024
zondag 9 juni 2024
vrijdag 14 juni 2024
zaterdag 15 juni 2024
zondag 16 juni 2024
vrijdag 28 juni 2024
Snel naar
DWF
Arbitrage
Diensten
Clubhuis
EHBO
Inloggen
Zoeken
Zoek
Hoofdsponsor
Clubagenda
19-3
Bestuursvergadering
19-3
Teambespreking Heren 1
21-3
Teambespreking Heren 1
23-3
Teambespreking JO14-1
23-3
Teambespreking JO16-1
Toon alles