Club
Vereniging
Historie
Maatschappelijke positie
Vrijwilligers
Organisatie
Commissies
Vacatures
Lidmaatschap
Aanmelden
Opzeggen
Contributie
Beleid
Cartousje
Clubregels
Clubhuis
Bar
Keuken
Sportcomplex
Evenementen
Promotieklasse Cup
Fanshop
Hockey
Jeugd
Jongste jeugd
Junioren
Clinics & toernooien
Senioren
(Jong) Senioren
Veteranen
Trimmers
Toernooien
Tophockey
Heren 1
Dames 1
LG hockey
Teams
Arbitrage
Trainers
Coaches
Keepers
Agenda
Wedstrijden
Trainingen
Clubagenda
Partners
Sponsoren
Sponsoracties
Sponsormogelijkheden
Businessclub Cartouche
Vrienden van Cartouche
Cartouche Bruist
OnzeClubwinkel
Nieuws
Contact
Contactpersonen
Adres en route
Inloggen
Trainingsschema
Hieronder tref je het trainingsschema voor het lopende seizoen. Eventuele (tijdelijke) uitzonderingen op het trainingsschema tref je in het nieuwsoverzicht.
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zondag
Senioren
D1
19:00 - 20:45
KG2
Trainer(s)
Annelot van der Linden
Robin Tromp
Mark-Willem Hofland
Opmerkingen
Junioren B
MO16-5
18:00 - 19:00
Rabobank
Trainer(s)
Opmerkingen
Luca en Manon
MO16-7
18:00 - 19:00
Rabobank
Trainer(s)
Opmerkingen
Luca en Manon
MO16-8
18:00 - 19:00
Rabobank
Trainer(s)
Opmerkingen
Luca en Manon
Junioren C
MO14-3
16:45 - 18:00
Rabobank - CD
Trainer(s)
Christiaan Westerman
Jan Hein Wagemans
Maarten Godijn
Opmerkingen
MO14-6
18:30 - 19:45
KG4 - AB
Trainer(s)
Lionel Krneta
Opmerkingen
MO14-8
16:45 - 18:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Manon
Jongste jeugd E8
MO10-1
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en D1
MO10-2
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en D1
MO10-3
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en D1
MO10-4
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en D1
MO10-5
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en D1
Jongste jeugd E
MO9-1
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Elin van Dael
Sophie Esseboom
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
MO9-2
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Iris Bongaerts
Lauren van Iperen
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
MO9-3
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Lina Bos
Robine Esmee van der Velde
Rosalie Oosterbeek
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
MO9-4
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Annemijn Kuiters
Robine Dommisse
Veerle Kalhorn
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
MO9-5
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Frederieke Smit
Josephine de Boer
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
MO9-6
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Hanna Schepman
Sjoerdje Klaassen
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
Senioren
H1
19:00 - 20:45
Rabobank
Trainer(s)
Robbert Groeneveld
Opmerkingen
Junioren B
JO16-3
18:00 - 19:00
KG2
Trainer(s)
Matthijs Herder
Opmerkingen
JO16-5
18:00 - 19:00
KG2
Trainer(s)
Matthijs Herder
Opmerkingen
JO16-6
18:30 - 19:45
KG4 - CD
Trainer(s)
Marieke Schreuder
Rudolf Quarles Van Ufford
Opmerkingen
Junioren C
JO14-3
16:45 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Matthijs Herder
Opmerkingen
JO14-4
16:45 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Charles van Marrelo
Opmerkingen
Junioren D
JO12-7
16:45 - 18:00
Rabobank - AB
Trainer(s)
Hidde de Haas
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JO10-1
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en H1
JO10-2
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en H1
JO10-3
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en H1
JO10-4
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en H1
JO10-5
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit en H1
Jongste jeugd E
JO9-1
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Floris Esseboom
Krijn Provily
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
JO9-2
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Faber Mingaars
Tijn Roscam Abbing
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
JO9-3
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Dante Manders
Mats Klaver
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
JO9-4
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Benjamin Dommisse
Joe Maclennan
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
JO9-5
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Joppe Baak
Tim van Staaij
Viggo de Haas
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
JO9-6
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Floris van Beem
Jasper Meijerink
Opmerkingen
O.l.v. Pepijn Smit
Overig
Scholen
14:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Scholen
14:00 - 16:00
KG5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Patou BSO
16:00 - 18:00
Mini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining
16:00 - 18:00
LG7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
16-17u O8 en O9 17-18u O10 Hugo Modderman Chloe Lendormy Djouke 't Hart Fleur Bolle Myrthe de Vreede Pieter Beljaars (16-17uur)
Home
|
Hockey
|
Trainingsschema
Wedstrijden
Kies een datum:
zondag 28 april 2024
zondag 5 mei 2024
zaterdag 11 mei 2024
zondag 12 mei 2024
maandag 13 mei 2024
vrijdag 17 mei 2024
zaterdag 18 mei 2024
zondag 19 mei 2024
dinsdag 21 mei 2024
woensdag 22 mei 2024
zaterdag 25 mei 2024
zondag 26 mei 2024
maandag 27 mei 2024
woensdag 29 mei 2024
zaterdag 1 juni 2024
zondag 2 juni 2024
zaterdag 8 juni 2024
zondag 9 juni 2024
vrijdag 14 juni 2024
zaterdag 15 juni 2024
zondag 16 juni 2024
vrijdag 28 juni 2024
Snel naar
DWF
Arbitrage
Diensten
Clubhuis
EHBO
Inloggen
Zoeken
Zoek
Hoofdsponsor
Clubagenda
30-4
Bestuursvergadering
30-4
Teambespreking Heren 1
1-5
Teambespreking Heren 1
5-5
Teambespreking Dames 1
5-5
Teambespreking Heren 1
Toon alles