13:45 - 14:45 |
Jongens O8-1 |
Caroline Huizer Robert de Voogd |
Rabobank |
|
13:45 - 14:45 |
Jongens O8-2 |
Brigitte Thieme-Dijkhuizen Linda van Dijk Marjolein Witlam Sanne van Schaik |
Rabobank |
|
13:45 - 14:45 |
Jongens O8-3 |
Guido Monnereau Laura van Westing |
Rabobank |
|
13:45 - 14:45 |
Jongens O8-4 |
Jean-Luc Verbunt Maurits Pannenborg |
Rabobank |
|
13:45 - 14:45 |
Jongens O8-5 |
Aniël de Bruijn Dorith Dongelmans Marius de Bruijn |
Rabobank |
|
13:45 - 14:45 |
Meisjes O8-1 |
Elske Oranje Korteweg Jolien Reichert Nadine Dommisse |
KG2 |
|
13:45 - 14:45 |
Meisjes O8-2 |
Natascha Kleiwerd |
KG2 |
|
13:45 - 14:45 |
Meisjes O8-3 |
Jurjen Baaijen Marianne van Haersma Buma Sanne Steyerberg |
KG2 |
|
13:45 - 14:45 |
Meisjes O8-4 |
Amber van Marissing Carlijn Klaassen |
KG2 |
|
13:45 - 14:45 |
Meisjes O8-5 |
Ilja Achterberg Joost Lamboo Jos van Kuijen |
KG2 |
|
14:00 - 18:00 |
Patou BSO |
Trainingsgroep |
Mini |
|
14:00 - 18:00 |
Patou BSO |
Trainingsgroep |
LG7 |
|
14:00 - 16:15 |
Scholen |
Trainingsgroep |
KG3 |
|
14:00 - 16:15 |
Scholen |
Trainingsgroep |
KG5 |
|
14:15 - 15:15 |
F-jeugd 1e jrs jongens |
Bart van der Kuil Margot Nieuwstad Selma Dirksen Barbara Damstra-Nathan Birgitte Schepel-Catijn Emilie van Stijn-Hölsken Frederique Gürbüz-Andreae Hester Oudenhoven-Bol Jean-Luc Verbunt Laurens Goossens Maarten Ruijs Marit Kox-Tamerus Mark Appels Michiel Kievits Riemke Lasonder-Overdiep Robbert de Bruijn Thijs van Giezen Claartje van der Hoop Daniëlle van den Ende Eveline van Dam Julia van 't Hek Laure Bruijn-Gruben Milo Hendriks Bas van Raaij Christa Silvius Jan Hein Kroesen Jan-Maarten Hoes Jolien Reichert Martien Statema-Smit Pauline Wubben Sanne van Schaik Sofie Masselink-Boogaerdt Ramona Tetteroo-van Zuylen Tom Rijgersberg Rogier Toetenel Marieke Leuvenink Gijs Scheepers Eelco ter Horst Robbert Groeneveld Sarah Wassen |
KG4 |
|
14:15 - 15:15 |
F-jeugd 1e jrs meisjes |
Bart van der Kuil Margot Nieuwstad Selma Dirksen Barbara Damstra-Nathan Birgitte Schepel-Catijn Emilie van Stijn-Hölsken Frederique Gürbüz-Andreae Hester Oudenhoven-Bol Jean-Luc Verbunt Laurens Goossens Maarten Ruijs Marit Kox-Tamerus Mark Appels Michiel Kievits Riemke Lasonder-Overdiep Robbert de Bruijn Thijs van Giezen Claartje van der Hoop Daniëlle van den Ende Eveline van Dam Julia van 't Hek Laure Bruijn-Gruben Milo Hendriks Rogier Toetenel Bas van Raaij Christa Silvius Jan Hein Kroesen Jan-Maarten Hoes Jolien Reichert Martien Statema-Smit Pauline Wubben Sanne van Schaik Sofie Masselink-Boogaerdt Ramona Tetteroo-van Zuylen Tom Rijgersberg Marieke Leuvenink Gijs Scheepers Eelco ter Horst Robbert Groeneveld Sarah Wassen |
KG4 |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O9-1 |
Charlotte Bliek-van der Laan Christa Silvius Maaike van Hettema |
Rabobank |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O9-2 |
Lette Scholtes-Kuypers Tycho van Thoor |
Rabobank |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O9-3 |
Jasmijn Willemsen Robert van Koperen |
Rabobank |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O9-4 |
Charlotte van der Molen Inge Kneppelhout |
Rabobank |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O9-5 |
Lennaert Roumen |
Rabobank |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O9-6 |
Fili Stet Mark Heggelman Thijs van Oosten |
Rabobank |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O9-1 |
Anouk Schönau Samuel Gerssen |
KG2 |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O9-2 |
Bas van der Heijden Ingrid Stekelenburg |
KG2 |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O9-3 |
Angelique Edgar-Smit Josselien Zilli-van den Broek Michelle Demper-Leefers Michiel Kievits |
KG2 |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O9-4 |
John Vos Matthijs Veld John Vos |
KG2 |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O9-5 |
Colette van Heck |
KG2 |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O9-6 |
Fridjof Berdowski Martijn Mesker |
KG2 |
|
16:15 - 19:45 |
Keeperstraining |
Trainingsgroep |
KG4 |
Karlin Demirel
Akash Chowdhury
Carlijn van der Bend |
16:15 - 17:15 |
Jongens O10-1 |
Hugo Tiggelhoven Krijn Provily Duco Dalenoord |
Rabobank |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O10-2 |
Floris van Beem Gijs Stuurman Duco Dalenoord |
Rabobank |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O10-3 |
Dante Manders Mats Klaver |
KG2 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O10-4 |
Maas Rolf Mees van Rijs |
KG2 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O10-5 |
Floris Nieuwenhuize Jasper Meijerink |
KG2 |
|
16:15 - 17:30 |
Jongens O12-6 |
Pepijn Nanninga |
KG3 - AB |
|
17:00 - 18:15 |
Meisjes O12-5 |
Aimée Vollinga Rosalie van Driel |
KG3 - CD |
|
17:00 - 18:15 |
Meisjes O14-3 |
Lieve Collee |
KG5 - CD |
|
17:00 - 18:15 |
Meisjes O14-4 |
Patrick Swaanenburg |
KG5 - AB |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O10-1 |
Feline Reusken Minke Vreeburg |
Rabobank |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O10-2 |
Fee Vrijbergen Jade Klerx |
Rabobank |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O10-3 |
Maartje de Bree Vicky Bus |
KG2 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O10-4 |
Emma te Slaa Mara van der Laan |
KG2 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O10-5 |
Belle van Beers Evie Vrijbergen |
KG2 |
|
17:30 - 18:45 |
Jongens O12-5 |
Hidde de Haas Anton Walhof |
KG3 - AB |
|
18:15 - 19:30 |
Jongens O14-3 |
Floris Nieuwenhuize |
Rabobank - AB |
|
18:15 - 19:30 |
Jongens O14-5 |
Tijn van Beek |
KG2 - CD |
|
18:15 - 19:30 |
Jongens O18-2 |
Dave Dommisse |
Rabobank - CD |
|
18:15 - 19:15 |
Meisjes O16-4 |
Mats Dicke |
KG5 |
|
18:15 - 19:30 |
Meisjes O16-5 |
Lieve Collee |
KG3 - CD |
|
18:15 - 19:15 |
Meisjes O16-6 |
Mats Dicke |
KG5 |
|
18:15 - 19:30 |
Meisjes O18-6 |
|
KG2 - AB |
Getraind door H30-4
|
19:15 - 20:30 |
Meisjes O18-5 |
Tobias Smit |
KG5 - AB |
|
19:30 - 21:00 |
Dames 1 |
Annelot van der Linden Robin Tromp Mark-Willem Hofland |
Rabobank |
|
19:30 - 20:45 |
Dames 30-3 |
|
KG2 - AB |
|
19:30 - 20:45 |
Dames 30-4 |
Jeroen Kasbergen |
KG2 - CD |
|
19:30 - 20:45 |
Dames 4 |
Nienke Bakker |
KG5 - CD |
|
19:30 - 20:30 |
Jongens O16-4 |
|
KG3 |
Getraind door HO25-1
|
19:30 - 20:30 |
Jongens O16-6 |
|
KG3 |
Getraind door HO25-1
|
19:45 - 21:00 |
Heren 30-4 |
|
KG4 - AB |
Trainen zelf |
19:45 - 21:00 |
Heren 6 |
|
KG4 - CD |
|
20:30 - 21:00 |
Dames 30-1 |
|
Mini - CD |
|
20:30 - 21:00 |
Dames 30-2 |
|
Mini - AB |
|
20:45 - 22:15 |
Heren 2 |
|
KG2 - AB |
Trainen zelf |
20:45 - 22:15 |
Heren 4 |
|
KG2 - CD |
Worden door H2 getraind |
20:45 - 22:15 |
Trimmers Wo1 |
Loet Soesman |
KG5 |
|
21:00 - 22:30 |
Dames 30-1 |
|
Rabobank - CD |
|
21:00 - 22:15 |
Dames 30-2 |
|
Rabobank - AB |
Getraind door H30-3 |
21:00 - 22:15 |
Dames O25-1 |
|
KG4 - AB |
|
21:00 - 22:15 |
Heren 025-1 |
Mark Wieringa |
KG4 - CD |
|