Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maxime Hendriks
Manager Maxime Hendriks
Manager Amanda Nieuwenbroek
Coördinator dames Kirsten van Schuppen
Coördinator dames Machteld Weijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D20 Klein Zwitserland D7 9:30
HUDITO D7 Roomburg D10 10:45
Cartouche D5 Leonidas D23 10:45
Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D11 12:45
Leiden D9 Rijswijk D4 14:45
Roomburg D8 Rotterdam D6 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D6 11 28 9 1 1
2 Leiden D9 11 28 9 1 1
3 HUDITO D7 12 21 7 0 5
4 Leonidas D23 11 21 7 0 4
5 Cartouche D5 11 20 6 2 3
6 Rijswijk D4 11 17 5 2 4
7 Berkel-Rodenrijs D3 11 15 4 3 4
8 Roomburg D10 11 13 4 1 6
9 Leonidas D20 11 9 2 3 6
10 Klein Zwitserland D7 6 8 2 2 2
11 Roomburg D8 11 4 1 1 9
12 Groen-Geel D11 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt R.H.V. Leonidas D23 10:45 thuis - KG5
17 mrt Klein Zwitserland D7 15:00 uit
24 mrt Rijswijksche Hockey Club D4 10:40 thuis - KG5
7 apr Leidse Hockey Club Roomburg D10 14:15 uit
14 apr Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b thuis
21 apr Berkel Rodenrijs D3 n.n.b uit
12 mei Leidse Hockey Club Roomburg D8 n.n.b thuis
26 mei D.H.C. Hudito D7 n.n.b uit
2 jun LOHC D9 n.n.b thuis
9 jun R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas D20 Leonidas D23 (2-3)final
Roomburg D8 Roomburg D10 (0-3)final
Leiden D9 Klein Zwitserland D7 (15-0)cancelled
Cartouche D5 Groen-Geel D11 (2-1)scheduled
HUDITO D7 Rijswijk D4 (5-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rijswijk D4 Leiden D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D11 Berkel-Rodenrijs D3 (1-2)scheduled
Leonidas D23 Cartouche D5 (0-4)final
Rotterdam D6 Roomburg D8 (6-1)final
Klein Zwitserland D7 Leonidas D20 (0-10)cancelled
Roomburg D10 HUDITO D7 (0-5)final
WOENSDAG 20 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D3 Rotterdam D6 (0-8)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 (0-1)scheduled
Leonidas D20 Rijswijk D4 (3-3)final
Cartouche D5 Klein Zwitserland D7 (11-0)cancelled
Leiden D9 Roomburg D10 (5-0)final
HUDITO D7 Rotterdam D6 (3-4)final
Leonidas D23 Groen-Geel D11 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D7 Leonidas D23 (0-12)cancelled
Rotterdam D6 Leiden D9 (2-2)final
Groen-Geel D11 Roomburg D8 (3-4)scheduled
Rijswijk D4 Cartouche D5 (0-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 HUDITO D7 (2-5)scheduled
Roomburg D10 Leonidas D20 (4-5)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Cartouche D5 Roomburg D10 (1-2)scheduled
HUDITO D7 Roomburg D8 (2-1)final
Leiden D9 Berkel-Rodenrijs D3 (6-1)scheduled
Leonidas D23 Rijswijk D4 (2-1)final
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D11 (0-5)cancelled
Leonidas D20 Rotterdam D6 (2-7)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Rotterdam D6 Cartouche D5 (7-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D20 (5-5)scheduled
Roomburg D10 Leonidas D23 (5-3)final
Rijswijk D4 Klein Zwitserland D7 (9-0)cancelled
Groen-Geel D11 HUDITO D7 (0-3)scheduled
Roomburg D8 Leiden D9 (1-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leonidas D20 Roomburg D8 (1-1)final
Klein Zwitserland D7 Roomburg D10 (1-1)final
Rijswijk D4 Groen-Geel D11 (2-1)scheduled
Leiden D9 HUDITO D7 (2-1)final
Cartouche D5 Berkel-Rodenrijs D3 (2-2)scheduled
Leonidas D23 Rotterdam D6 (1-7)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Roomburg D10 Rijswijk D4 (1-5)final
Groen-Geel D11 Leiden D9 (0-6)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D23 (1-2)scheduled
HUDITO D7 Leonidas D20 (4-1)final
Roomburg D8 Cartouche D5 (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Cartouche D5 HUDITO D7 (2-0)final
Rijswijk D4 Rotterdam D6 (2-1)final
Leonidas D20 Leiden D9 (0-5)final
Klein Zwitserland D7 Berkel-Rodenrijs D3 (4-4)scheduled
Roomburg D10 Groen-Geel D11 (3-2)scheduled
Leonidas D23 Roomburg D8 (3-1)final
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023
Rotterdam D6 Klein Zwitserland D7 (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas D20 Groen-Geel D11 (8-0)scheduled
HUDITO D7 Leonidas D23 (0-4)final
Roomburg D8 Klein Zwitserland D7 (2-3)final
Leiden D9 Cartouche D5 (3-0)final
Berkel-Rodenrijs D3 Rijswijk D4 (3-2)scheduled
Rotterdam D6 Roomburg D10 (6-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 (1-5)scheduled
Rijswijk D4 Roomburg D8 (5-0)final
Klein Zwitserland D7 HUDITO D7 (0-1)final
Cartouche D5 Leonidas D20 (4-0)final
Leiden D9 Leonidas D23 (3-1)final
Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 (3-5)scheduled
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Klein Zwitserland D7 Leiden D9 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas D23 Leonidas D20 (2-1)scheduled
Rijswijk D4 HUDITO D7 (3-0)final
Groen-Geel D11 Cartouche D5 (3-4)scheduled
Roomburg D10 Roomburg D8 (2-1)scheduled
Rotterdam D6 Berkel-Rodenrijs D3 (2-3)scheduled