Dames 30-3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Caroline Huizer
Coördinator dames Machteld Weijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kieviten D30-1 Ring Pass Delft D30-1 9:00
Nieuwkoop D30-1 Victoria D30-3 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D30-1 12 31 10 1 1
2 Victoria D30-3 11 25 8 1 2
3 Ring Pass Delft D30-1 11 22 7 1 3
4 HUDITO D30-2 12 20 6 2 4
5 Nieuwkoop D30-1 11 19 6 1 4
6 IJssel D30-1 12 18 5 3 4
7 HDM D30-4 12 16 5 1 6
8 Rijswijk D30-1 12 16 5 1 6
9 Cartouche D30-3 12 11 3 2 7
10 Kieviten D30-1 11 10 3 1 7
11 Derby D30-1 12 7 2 1 9
12 Alecto D30-1 12 7 2 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HV Westland D30-1 12:30 thuis - KG5
10 mrt HC De IJssel D30-1 13:00 uit
17 mrt HV Victoria D30-3 15:45 thuis - KG4 water
24 mrt Rijswijksche Hockey Club D30-1 11:30 uit
7 apr H.C. Derby D30-1 n.n.b thuis
14 apr D.H.C. Hudito D30-2 n.n.b uit
21 apr HC Nieuwkoop D30-1 n.n.b thuis
12 mei L.S.C. ALECTO D30-1 12:45 uit
26 mei hdm D30-4 n.n.b uit
2 jun De Kieviten D30-1 n.n.b thuis
9 jun Ring Pass Delft D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Westland D30-1 Cartouche D30-3 (5-0)final
IJssel D30-1 Alecto D30-1 (6-0)final
Rijswijk D30-1 HUDITO D30-2 (2-0)final
Derby D30-1 HDM D30-4 (1-2)final
Ring Pass Delft D30-1 Kieviten D30-1 (6-1)final
Victoria D30-3 Nieuwkoop D30-1 (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
HDM D30-4 Ring Pass Delft D30-1 (2-4)scheduled
HUDITO D30-2 Derby D30-1 (3-1)final
Kieviten D30-1 Westland D30-1 (0-4)final
Nieuwkoop D30-1 Rijswijk D30-1 (1-3)final
Cartouche D30-3 IJssel D30-1 (0-2)final
Alecto D30-1 Victoria D30-3 (0-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Westland D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (2-2)scheduled
IJssel D30-1 Kieviten D30-1 (3-0)final
Derby D30-1 Nieuwkoop D30-1 (1-0)final
Rijswijk D30-1 Alecto D30-1 (2-0)final
HUDITO D30-2 HDM D30-4 (6-1)final
Victoria D30-3 Cartouche D30-3 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D30-1 IJssel D30-1 (2-1)scheduled
Kieviten D30-1 Victoria D30-3 (1-3)final
Alecto D30-1 Derby D30-1 (1-0)final
Nieuwkoop D30-1 HUDITO D30-2 (2-0)final
Cartouche D30-3 Rijswijk D30-1 (2-1)final
HDM D30-4 Westland D30-1 (1-5)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HUDITO D30-2 Alecto D30-1 (3-1)final
Nieuwkoop D30-1 HDM D30-4 (4-2)final
Derby D30-1 Cartouche D30-3 (0-2)final
Rijswijk D30-1 Kieviten D30-1 (0-5)final
Victoria D30-3 Ring Pass Delft D30-1 (2-0)final
IJssel D30-1 Westland D30-1 (0-2)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Westland D30-1 Victoria D30-3 (1-3)scheduled
Alecto D30-1 Nieuwkoop D30-1 (1-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Kieviten D30-1 Derby D30-1 (1-2)final
HDM D30-4 IJssel D30-1 (0-0)final
Cartouche D30-3 HUDITO D30-2 (0-3)final
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D30-1 Rijswijk D30-1 (2-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Nieuwkoop D30-1 Cartouche D30-3 (1-1)final
Alecto D30-1 HDM D30-4 (3-5)final
Victoria D30-3 IJssel D30-1 (2-3)final
Derby D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (0-4)scheduled
Rijswijk D30-1 Westland D30-1 (0-8)final
HUDITO D30-2 Kieviten D30-1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Kieviten D30-1 Nieuwkoop D30-1 (4-5)scheduled
HDM D30-4 Victoria D30-3 (0-3)final
IJssel D30-1 Rijswijk D30-1 (2-3)final
Cartouche D30-3 Alecto D30-1 (3-2)scheduled
Ring Pass Delft D30-1 HUDITO D30-2 (1-3)scheduled
Westland D30-1 Derby D30-1 (5-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Derby D30-1 IJssel D30-1 (1-2)scheduled
Alecto D30-1 Kieviten D30-1 (1-3)final
Nieuwkoop D30-1 Ring Pass Delft D30-1 (0-2)scheduled
HUDITO D30-2 Westland D30-1 (1-3)final
Rijswijk D30-1 Victoria D30-3 (0-5)final
Cartouche D30-3 HDM D30-4 (0-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Ring Pass Delft D30-1 Alecto D30-1 (2-4)final
IJssel D30-1 HUDITO D30-2 (2-2)final
Westland D30-1 Nieuwkoop D30-1 (3-1)final
Rijswijk D30-1 HDM D30-4 (0-1)final
Victoria D30-3 Derby D30-1 (0-0)final
WOENSDAG 22 NOVEMBER 2023
Kieviten D30-1 Cartouche D30-3 (1-1)final
Nieuwkoop D30-1 IJssel D30-1 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Derby D30-1 Rijswijk D30-1 (0-2)final
Alecto D30-1 Westland D30-1 (0-2)final
HDM D30-4 Kieviten D30-1 (0-1)final
Cartouche D30-3 Ring Pass Delft D30-1 (0-4)scheduled
HUDITO D30-2 Victoria D30-3 (1-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Cartouche D30-3 Westland D30-1 (0-1)final
HDM D30-4 Derby D30-1 (2-1)final
Alecto D30-1 IJssel D30-1 (1-1)final
HUDITO D30-2 Rijswijk D30-1 (1-1)final