Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Job Gompen
Manager Mark-Willem Hofland
Manager Martijn van Woerkom
Assistent manager Bas van der Heijden
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Pinoké H30-1 HGC H30-1 12:15
HDM H30-2 HDM H30-1 12:45
Noordwijk H30-1 Leiden H30-1 12:45
Kieviten H30-1 Terriërs H30-1 14:30
Victoria H30-1 Ring Pass Delft H30-1 15:00
HIC H30-1 Cartouche H30-1 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDM H30-1 11 31 10 1 0
2 Leiden H30-1 11 26 8 2 1
3 Terriërs H30-1 11 21 6 3 2
4 Cartouche H30-1 11 19 6 1 4
5 HIC H30-1 11 16 5 1 5
6 Noordwijk H30-1 11 15 4 3 4
7 Kieviten H30-1 11 14 4 2 5
8 Pinoké H30-1 11 13 3 4 4
9 HGC H30-1 11 10 4 1 6
10 HDM H30-2 11 7 2 1 8
11 Victoria H30-1 11 5 2 2 7
12 Ring Pass Delft H30-1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Reservering Oefenwedstrijd 14:30 thuis - KG4 water
3 mrt HIC H30-1 16:30 uit
10 mrt hdm H30-2 14:00 thuis - KG4 water
17 mrt De Kieviten H30-1 n.n.b uit
24 mrt H.V. de Terriërs H30-1 n.n.b thuis
7 apr hdm H30-1 n.n.b uit
14 apr HV Victoria H30-1 n.n.b thuis
21 apr HGC H30-1 n.n.b thuis
26 mei LOHC H30-1 n.n.b uit
2 jun Ring Pass Delft H30-1 n.n.b thuis
9 jun Noordwijk H30-1 12:45 uit
16 jun Pinoké H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HGC H30-1 Pinoké H30-1 (4-2)final
Cartouche H30-1 HIC H30-1 (4-2)final
Terriërs H30-1 Kieviten H30-1 (4-2)final
HDM H30-1 HDM H30-2 (4-0)final
Leiden H30-1 Noordwijk H30-1 (3-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Kieviten H30-1 HDM H30-1 (1-7)final
Pinoké H30-1 Leiden H30-1 (0-3)final
Noordwijk H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (6-0)scheduled
Victoria H30-1 Terriërs H30-1 (5-4)final
HDM H30-2 Cartouche H30-1 (2-3)final
HIC H30-1 HGC H30-1 (8-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden H30-1 HIC H30-1 (7-4)final
HGC H30-1 HDM H30-2 (2-1)final
Cartouche H30-1 Kieviten H30-1 (4-1)final
HDM H30-1 Terriërs H30-1 (10-2)final
Ring Pass Delft H30-1 Pinoké H30-1 (3-2)final
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023
Noordwijk H30-1 Victoria H30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Kieviten H30-1 HGC H30-1 (3-2)final
HDM H30-2 Leiden H30-1 (1-5)final
Pinoké H30-1 Noordwijk H30-1 (4-2)scheduled
Terriërs H30-1 Cartouche H30-1 (3-1)final
Victoria H30-1 HDM H30-1 (1-2)final
HIC H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (5-2)scheduled
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft H30-1 Victoria H30-1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leiden H30-1 Kieviten H30-1 (2-1)final
HGC H30-1 Terriërs H30-1 (3-6)final
Cartouche H30-1 HDM H30-1 (0-4)final
Pinoké H30-1 Victoria H30-1 (6-2)final
Noordwijk H30-1 HIC H30-1 (4-6)scheduled
Ring Pass Delft H30-1 HDM H30-2 (2-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Terriërs H30-1 Leiden H30-1 (1-1)final
Kieviten H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (2-1)final
Victoria H30-1 Cartouche H30-1 (0-1)final
HIC H30-1 Pinoké H30-1 (4-4)final
HDM H30-2 Noordwijk H30-1 (0-3)scheduled
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
HDM H30-1 HGC H30-1 (8-1)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leiden H30-1 HDM H30-1 (3-5)final
HGC H30-1 Cartouche H30-1 (5-3)scheduled
Noordwijk H30-1 Kieviten H30-1 (2-2)final
HIC H30-1 Victoria H30-1 (5-0)final
Pinoké H30-1 HDM H30-2 (2-2)final
Ring Pass Delft H30-1 Terriërs H30-1 (2-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Terriërs H30-1 Noordwijk H30-1 (0-0)scheduled
Kieviten H30-1 Pinoké H30-1 (1-1)final
HDM H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (8-3)scheduled
HDM H30-2 HIC H30-1 (0-1)final
Victoria H30-1 HGC H30-1 (4-4)scheduled
Cartouche H30-1 Leiden H30-1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Ring Pass Delft H30-1 Cartouche H30-1 (2-4)final
Leiden H30-1 HGC H30-1 (3-0)scheduled
HDM H30-2 Victoria H30-1 (1-0)final
Noordwijk H30-1 HDM H30-1 (3-3)scheduled
HIC H30-1 Kieviten H30-1 (1-5)final
Pinoké H30-1 Terriërs H30-1 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HGC H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (3-0)scheduled
Kieviten H30-1 HDM H30-2 (1-0)final
Terriërs H30-1 HIC H30-1 (1-0)final
Leiden H30-1 Victoria H30-1 (3-0)final
HDM H30-1 Pinoké H30-1 (7-0)scheduled
Cartouche H30-1 Noordwijk H30-1 (4-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pinoké H30-1 Cartouche H30-1 (5-2)final
HDM H30-2 Terriërs H30-1 (2-6)final
Ring Pass Delft H30-1 Leiden H30-1 (3-7)final
Noordwijk H30-1 HGC H30-1 (3-1)scheduled
Victoria H30-1 Kieviten H30-1 (3-2)final
HIC H30-1 HDM H30-1 (0-4)final