Heren 30-5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mark van Lith
Coach Edwin van der Knaap
Manager Rick van Leeuwen
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H30-1 Forcial H30-1 10:00
Nieuwkoop H30-1 Bleiswijk H30-1 10:45
Voorne H30-1 Schoonhoven H30-1 11:00
HUDITO H30-2 Klein Zwitserland H30-6 14:00
HDM H30-5 Cartouche H30-5 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nieuwkoop H30-1 9 22 7 1 1
2 Bleiswijk H30-1 9 21 7 0 2
3 HUDITO H30-2 9 18 6 0 3
4 Cartouche H30-5 9 15 4 3 2
5 Voorne H30-1 9 13 4 1 4
6 HDM H30-5 9 13 4 1 4
7 Barendrecht H30-1 9 13 4 1 4
8 Forcial H30-1 9 10 3 1 5
9 Schoonhoven H30-1 9 3 1 0 8
10 Klein Zwitserland H30-6 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt hdm H30-5 14:30 uit
17 mrt HC Nieuwkoop H30-1 12:00 thuis - KG5
24 mrt HV Bleiswijk H30-1 10:30 uit
7 apr HC Voorne H30-1 n.n.b thuis
14 apr Klein Zwitserland H30-6 n.n.b thuis
21 apr MHV Forcial H30-1 n.n.b uit
26 mei Schoonhovense MHC H30-1 n.n.b thuis
2 jun Hockeyclub Barendrecht H30-1 n.n.b uit
9 jun D.H.C. Hudito H30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Cartouche H30-5 HDM H30-5 (4-4)final
Klein Zwitserland H30-6 HUDITO H30-2 (0-4)final
Forcial H30-1 Barendrecht H30-1 (2-2)final
Schoonhoven H30-1 Voorne H30-1 (2-3)final
Bleiswijk H30-1 Nieuwkoop H30-1 (0-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Barendrecht H30-1 Schoonhoven H30-1 (2-1)scheduled
Voorne H30-1 Bleiswijk H30-1 (4-5)final
HDM H30-5 Klein Zwitserland H30-6 (7-1)final
HUDITO H30-2 Forcial H30-1 (1-0)final
Nieuwkoop H30-1 Cartouche H30-5 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Forcial H30-1 HDM H30-5 (2-1)final
Barendrecht H30-1 Voorne H30-1 (5-4)final
Schoonhoven H30-1 HUDITO H30-2 (0-7)final
Klein Zwitserland H30-6 Nieuwkoop H30-1 (1-9)final
Cartouche H30-5 Bleiswijk H30-1 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Voorne H30-1 Cartouche H30-5 (4-4)final
Nieuwkoop H30-1 Forcial H30-1 (3-0)scheduled
Bleiswijk H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (4-1)final
HDM H30-5 Schoonhoven H30-1 (6-5)final
HUDITO H30-2 Barendrecht H30-1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Forcial H30-1 Bleiswijk H30-1 (0-2)final
Barendrecht H30-1 HDM H30-5 (0-3)final
Klein Zwitserland H30-6 Cartouche H30-5 (0-5)final
HUDITO H30-2 Voorne H30-1 (3-8)final
Schoonhoven H30-1 Nieuwkoop H30-1 (3-7)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Voorne H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (9-1)final
Cartouche H30-5 Forcial H30-1 (4-1)final
Nieuwkoop H30-1 Barendrecht H30-1 (3-1)final
HDM H30-5 HUDITO H30-2 (1-2)final
Bleiswijk H30-1 Schoonhoven H30-1 (4-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Barendrecht H30-1 Bleiswijk H30-1 (2-7)final
HUDITO H30-2 Nieuwkoop H30-1 (2-1)scheduled
Forcial H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (2-0)final
Schoonhoven H30-1 Cartouche H30-5 (6-3)final
HDM H30-5 Voorne H30-1 (6-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Forcial H30-1 Voorne H30-1 (3-4)final
Klein Zwitserland H30-6 Schoonhoven H30-1 (4-1)scheduled
Bleiswijk H30-1 HUDITO H30-2 (5-1)final
Cartouche H30-5 Barendrecht H30-1 (2-1)final
Nieuwkoop H30-1 HDM H30-5 (3-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Voorne H30-1 Nieuwkoop H30-1 (2-3)final
Schoonhoven H30-1 Forcial H30-1 (3-6)scheduled
HDM H30-5 Bleiswijk H30-1 (2-4)final
Barendrecht H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (5-0)final
HUDITO H30-2 Cartouche H30-5 (8-1)final