Heren 30-4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Christiaan de Rijk
Manager Marc Olie
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam H30-4 Rijswijk H30-1 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spijkenisse H30-1 10 25 8 1 1
2 Rotterdam H30-3 11 20 6 2 3
3 Westland H30-1 11 18 5 3 3
4 Hoeksche Waard H30-1 11 17 5 2 4
5 Cartouche H30-4 11 15 5 0 6
6 Victoria H30-2 10 13 4 1 5
7 Rijswijk H30-1 10 8 2 2 6
8 Rotterdam H30-4 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC De Hoeksche Waard H30-1 10:45 uit
10 mrt Hockey Club Rotterdam H30-4 12:10 thuis - KG2 water
17 mrt Rijswijksche Hockey Club H30-1 10:30 uit
24 mrt Hockey Club Rotterdam H30-3 14:00 thuis - KG4 water
7 apr HV Spijkenisse H30-1 n.n.b uit
14 apr HV Westland H30-1 n.n.b thuis
21 apr HV Victoria H30-2 n.n.b uit
12 mei HC De Hoeksche Waard H30-1 n.n.b thuis
26 mei Hockey Club Rotterdam H30-4 15:45 uit
2 jun Rijswijksche Hockey Club H30-1 n.n.b thuis
9 jun Hockey Club Rotterdam H30-3 10:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Spijkenisse H30-1 Cartouche H30-4 (8-1)final
Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (1-1)final
Victoria H30-2 Rotterdam H30-4 (0-2)final
Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-3 (0-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche H30-4 Westland H30-1 (0-3)final
Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-3 (5-1)final
Rijswijk H30-1 Victoria H30-2 (1-3)final
Rotterdam H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Hoeksche Waard H30-1 Rijswijk H30-1 (5-2)final
Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (2-3)final
Westland H30-1 Spijkenisse H30-1 (0-0)final
Victoria H30-2 Cartouche H30-4 (4-7)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (5-2)final
Spijkenisse H30-1 Victoria H30-2 (7-1)final
Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (2-1)final
Cartouche H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (7-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Victoria H30-2 Westland H30-1 (3-2)final
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-3 (0-2)final
Rotterdam H30-4 Cartouche H30-4 (0-1)final
Hoeksche Waard H30-1 Spijkenisse H30-1 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Victoria H30-2 Rotterdam H30-3 (0-4)final
Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-4 (8-0)final
Westland H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (3-2)final
Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Rotterdam H30-4 Westland H30-1 (0-5)final
Rijswijk H30-1 Spijkenisse H30-1 (2-3)final
Hoeksche Waard H30-1 Victoria H30-2 (2-4)final
Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Cartouche H30-4 Spijkenisse H30-1 (1-4)final
Rijswijk H30-1 Westland H30-1 (1-2)final
Rotterdam H30-3 Hoeksche Waard H30-1 (0-2)scheduled
Rotterdam H30-4 Victoria H30-2 (5-7)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-3 (11-0)final
Westland H30-1 Cartouche H30-4 (5-0)final
Victoria H30-2 Rijswijk H30-1 (1-1)final
Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-4 (4-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rotterdam H30-3 Rotterdam H30-4 (5-0)final
Spijkenisse H30-1 Westland H30-1 (8-0)final
Rijswijk H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (2-0)final
Cartouche H30-4 Victoria H30-2 (3-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Hoeksche Waard H30-1 Cartouche H30-4 (5-2)final
Westland H30-1 Rotterdam H30-3 (3-3)final
Victoria H30-2 Spijkenisse H30-1 (3-2)scheduled