Dames 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Caroline ter Meulen
Aanvoerder Viktorien Mos
Manager Nathalie van Beers
Coördinator dames Machteld Weijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg D30-1 Cartouche D30-2 9:15
Zoetermeer D30-1 Rotterdam D30-3 10:30
Forescate D30-1 Schiedam D30-1 10:45
HDM D30-2 HDM D30-3 12:45
Klein Zwitserland D30-2 HUDITO D30-1 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland D30-2 11 29 9 2 0
2 HDM D30-2 11 26 8 2 1
3 Cartouche D30-2 11 18 5 3 3
4 Zoetermeer D30-1 11 15 4 3 4
5 HDM D30-3 11 14 4 2 5
6 HUDITO D30-1 12 13 4 1 7
7 Schiedam D30-1 11 13 3 4 4
8 Rotterdam D30-3 11 12 3 3 5
9 HGC D30-1 11 10 3 1 7
10 Forescate D30-1 11 9 2 3 6
11 Roomburg D30-1 11 9 1 6 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HGC D30-1 12:25 thuis - Rabobank
10 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D30-1 09:15 uit
17 mrt hdm D30-2 14:00 thuis - KG4 water
24 mrt hdm D30-3 n.n.b uit
7 apr HC Schiedam D30-1 n.n.b uit
21 apr Hockey Club Rotterdam D30-3 12:00 uit
26 mei D.H.C. Hudito D30-1 n.n.b thuis
2 jun MHC Forescate D30-1 n.n.b uit
9 jun Klein Zwitserland D30-2 n.n.b thuis
16 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HGC D30-1 Cartouche D30-2 (0-4)final
Roomburg D30-1 HDM D30-3 (1-3)final
Forescate D30-1 HUDITO D30-1 (1-6)final
HDM D30-2 Schiedam D30-1 (2-5)final
Klein Zwitserland D30-2 Rotterdam D30-3 (5-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
HUDITO D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-4)scheduled
HDM D30-3 HDM D30-2 (0-3)final
Schiedam D30-1 Forescate D30-1 (6-2)final
Rotterdam D30-3 Zoetermeer D30-1 (2-4)final
Cartouche D30-2 Roomburg D30-1 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zoetermeer D30-1 HUDITO D30-1 (1-1)final
Klein Zwitserland D30-2 Forescate D30-1 (3-1)scheduled
HGC D30-1 Rotterdam D30-3 (1-3)final
HDM D30-3 Schiedam D30-1 (2-2)final
HDM D30-2 Cartouche D30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Forescate D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-2)final
HUDITO D30-1 HGC D30-1 (1-0)final
Cartouche D30-2 HDM D30-3 (2-1)scheduled
Schiedam D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-4)scheduled
Rotterdam D30-3 Roomburg D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HGC D30-1 Forescate D30-1 (2-3)final
Zoetermeer D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (0-3)scheduled
Roomburg D30-1 HUDITO D30-1 (0-3)final
Cartouche D30-2 Schiedam D30-1 (1-1)final
HDM D30-2 Rotterdam D30-3 (4-1)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Forescate D30-1 Roomburg D30-1 (3-3)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D30-2 HGC D30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-4)final
Rotterdam D30-3 HDM D30-3 (3-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
HUDITO D30-1 HDM D30-2 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDM D30-3 HUDITO D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-2 Rotterdam D30-3 (1-2)final
HGC D30-1 Zoetermeer D30-1 (4-3)scheduled
Roomburg D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-1)scheduled
HDM D30-2 Forescate D30-1 (8-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-2 (2-2)scheduled
HUDITO D30-1 Cartouche D30-2 (0-2)final
Forescate D30-1 HDM D30-3 (2-4)final
Schiedam D30-1 HGC D30-1 (1-1)final
Zoetermeer D30-1 Roomburg D30-1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-3 Schiedam D30-1 (1-1)final
HDM D30-3 Klein Zwitserland D30-2 (1-5)scheduled
Roomburg D30-1 HGC D30-1 (3-4)final
HDM D30-2 Zoetermeer D30-1 (7-0)final
Cartouche D30-2 Forescate D30-1 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zoetermeer D30-1 HDM D30-3 (4-3)scheduled
HUDITO D30-1 Rotterdam D30-3 (4-1)final
HGC D30-1 HDM D30-2 (0-2)scheduled
Klein Zwitserland D30-2 Cartouche D30-2 (4-1)scheduled
Roomburg D30-1 Schiedam D30-1 (3-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-3 Forescate D30-1 (2-2)final
HDM D30-2 Roomburg D30-1 (2-1)scheduled
Schiedam D30-1 HUDITO D30-1 (3-2)final
Cartouche D30-2 Zoetermeer D30-1 (2-1)final
HDM D30-3 HGC D30-1 (5-2)scheduled
VRIJDAG 1 MAART 2024
HUDITO D30-1 Zoetermeer D30-1 (1-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
HUDITO D30-1 Forescate D30-1 (1-4)final
Rotterdam D30-3 Klein Zwitserland D30-2 (0-5)final
HDM D30-3 Roomburg D30-1 (2-2)final
Cartouche D30-2 HGC D30-1 (0-3)final
Schiedam D30-1 HDM D30-2 (2-5)final