Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tjitske Maathuis
Aanvoerder Alessia Padalino
Aanvoerder Daisy van der Weijden-Dormits
Manager Daisy van der Weijden-Dormits
Coördinator dames Machteld Weijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam D30-1 HDM D30-1 10:30
Cartouche D30-1 Pinoké D30-1 10:35
SCHC D30-1 AthenA D30-1 12:15
Gooische D30-1 Klein Zwitserland D30-1 12:30
Victoria D30-1 Amsterdam D30-1 13:15
Kampong D30-2 Kampong D30-1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland D30-1 11 31 10 1 0
2 Gooische D30-1 11 28 9 1 1
3 Amsterdam D30-1 11 26 8 2 1
4 Victoria D30-1 11 20 6 2 3
5 Rotterdam D30-1 11 19 6 1 4
6 SCHC D30-1 11 17 5 2 4
7 Kampong D30-2 11 14 4 2 5
8 Pinoké D30-1 11 10 3 1 7
9 HDM D30-1 11 10 3 1 7
10 Kampong D30-1 11 9 3 0 8
11 AthenA D30-1 11 6 2 0 9
12 Cartouche D30-1 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Hudito D30 11:00 thuis - KG2 water
3 mrt Pinoké D30-1 10:35 thuis - Rabobank
10 mrt SV Kampong Hockey D30-1 10:45 uit
17 mrt AH & BC D30-1 n.n.b thuis
24 mrt HC Athena D30-1 n.n.b uit
7 apr HV Victoria D30-1 n.n.b thuis
14 apr SV Kampong Hockey D30-2 14:15 uit
21 apr Hockeyclub SCHC D30-1 n.n.b uit
26 mei Gooische Hockey Club D30-1 n.n.b thuis
2 jun Hockey Club Rotterdam D30-1 12:10 uit
9 jun hdm D30-1 n.n.b thuis
16 jun Klein Zwitserland D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDM D30-1 Rotterdam D30-1 (2-3)final
Kampong D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final
Amsterdam D30-1 Victoria D30-1 (3-1)final
Klein Zwitserland D30-1 Gooische D30-1 (5-4)final
AthenA D30-1 SCHC D30-1 (0-3)final
Pinoké D30-1 Cartouche D30-1 (5-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Klein Zwitserland D30-1 Rotterdam D30-1 (2-0)final
Kampong D30-2 Amsterdam D30-1 (1-6)final
SCHC D30-1 HDM D30-1 (5-0)final
Gooische D30-1 Pinoké D30-1 (2-0)final
Victoria D30-1 AthenA D30-1 (4-0)final
Cartouche D30-1 Kampong D30-1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
AthenA D30-1 Kampong D30-2 (1-2)final
Kampong D30-1 Gooische D30-1 (0-3)final
Amsterdam D30-1 Cartouche D30-1 (4-3)final
Klein Zwitserland D30-1 HDM D30-1 (5-1)final
Victoria D30-1 SCHC D30-1 (1-1)final
Pinoké D30-1 Rotterdam D30-1 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rotterdam D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final
SCHC D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-3)final
Kampong D30-2 Victoria D30-1 (3-4)final
HDM D30-1 Pinoké D30-1 (4-2)final
Cartouche D30-1 AthenA D30-1 (0-8)final
Gooische D30-1 Amsterdam D30-1 (2-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
AthenA D30-1 Gooische D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-1 Rotterdam D30-1 (3-3)final
Kampong D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
Pinoké D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (0-3)final
Victoria D30-1 Cartouche D30-1 (5-1)final
Kampong D30-2 SCHC D30-1 (0-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
SCHC D30-1 Pinoké D30-1 (4-1)final
Rotterdam D30-1 AthenA D30-1 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
HDM D30-1 Amsterdam D30-1 (0-7)scheduled
Gooische D30-1 Victoria D30-1 (3-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Cartouche D30-1 Kampong D30-2 (1-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
AthenA D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
Cartouche D30-1 SCHC D30-1 (1-3)final
Kampong D30-1 Pinoké D30-1 (0-4)final
Kampong D30-2 Gooische D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-4)final
Victoria D30-1 Rotterdam D30-1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
SCHC D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
Rotterdam D30-1 Kampong D30-2 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 AthenA D30-1 (4-0)final
Pinoké D30-1 Amsterdam D30-1 (0-5)final
HDM D30-1 Victoria D30-1 (1-5)final
Gooische D30-1 Cartouche D30-1 (6-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
AthenA D30-1 Pinoké D30-1 (5-1)final
Cartouche D30-1 Rotterdam D30-1 (0-3)final
Kampong D30-2 HDM D30-1 (7-0)final
Gooische D30-1 SCHC D30-1 (5-0)scheduled
Amsterdam D30-1 Kampong D30-1 (7-0)final
Victoria D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HDM D30-1 Cartouche D30-1 (0-0)final
Rotterdam D30-1 Gooische D30-1 (0-4)final
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-2 (2-0)final
Kampong D30-1 AthenA D30-1 (3-1)final
Amsterdam D30-1 SCHC D30-1 (4-0)final
Pinoké D30-1 Victoria D30-1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Cartouche D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-4)final
Gooische D30-1 HDM D30-1 (6-0)scheduled
Victoria D30-1 Kampong D30-1 (1-3)final
SCHC D30-1 Rotterdam D30-1 (1-5)final
Kampong D30-2 Pinoké D30-1 (1-1)final
AthenA D30-1 Amsterdam D30-1 (0-2)final