Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Coen Albers
Aanvoerder Ivar Kranstauber
Aanvoerder Stijn Willems
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong H4 Cartouche H4 10:30
Klein Zwitserland H3 Pinoké H6 10:30
Kikkers H2-O VVV H3 11:00
Groen-Geel H2-O Alecto H2-O 14:10
Leonidas H7 Leonidas H5 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cartouche H4 10 23 7 2 1
2 Pinoké H6 10 20 6 2 2
3 Groen-Geel H2-O 10 20 6 2 2
4 Klein Zwitserland H3 10 20 6 2 2
5 Leonidas H5 10 17 5 2 3
6 Alecto H2-O 10 12 3 3 4
7 Kikkers H2-O 10 10 2 4 4
8 VVV H3 10 9 2 3 5
9 Kampong H4 10 7 3 1 6
10 Leonidas H7 10 6 1 3 6
11 Leiden H3 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt SV Kampong Hockey H4 10:30 uit
10 mrt Klein Zwitserland H3 10:30 thuis - KG4 water
17 mrt Groen-Geel H2-O 09:00 uit
24 mrt MHC de Kikkers H2-O n.n.b thuis
7 apr R.H.V. Leonidas H7 n.n.b uit
14 apr LOHC H3 n.n.b thuis
26 mei R.H.V. Leonidas H5 n.n.b thuis
2 jun Hockeyclub VVV H3 n.n.b uit
9 jun L.S.C. ALECTO H2-O n.n.b thuis
16 jun Pinoké H6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Cartouche H4 Kampong H4 (3-1)final
VVV H3 Kikkers H2-O (1-1)scheduled
Pinoké H6 Klein Zwitserland H3 (4-4)final
Leonidas H5 Leonidas H7 (2-1)final
Alecto H2-O Groen-Geel H2-O (0-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Klein Zwitserland H3 Cartouche H4 (1-4)scheduled
Groen-Geel H2-O Pinoké H6 (3-1)final
Leonidas H7 VVV H3 (1-4)scheduled
Kikkers H2-O Alecto H2-O (3-1)final
Leiden H3 Leonidas H5 (0-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Cartouche H4 Groen-Geel H2-O (1-1)final
Klein Zwitserland H3 Kampong H4 (3-2)scheduled
Alecto H2-O Leonidas H7 (2-2)final
VVV H3 Leiden H3 (4-4)scheduled
Pinoké H6 Kikkers H2-O (8-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leonidas H7 Pinoké H6 (1-3)final
Leiden H3 Alecto H2-O (0-1)final
Groen-Geel H2-O Klein Zwitserland H3 (1-2)scheduled
Kikkers H2-O Cartouche H4 (3-3)final
Kampong H4 Leonidas H5 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Cartouche H4 Leonidas H7 (7-0)final
VVV H3 Leonidas H5 (0-1)scheduled
Groen-Geel H2-O Kampong H4 (7-3)final
Klein Zwitserland H3 Kikkers H2-O (2-0)scheduled
Pinoké H6 Leiden H3 (0-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leiden H3 Cartouche H4 (1-2)final
Leonidas H7 Klein Zwitserland H3 (2-4)scheduled
Leonidas H5 Alecto H2-O (3-2)scheduled
Kikkers H2-O Groen-Geel H2-O (0-1)final
Kampong H4 VVV H3 (4-0)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Kampong H4 Leonidas H5 (3-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland H3 Leiden H3 (5-0)scheduled
Alecto H2-O VVV H3 (3-2)final
Groen-Geel H2-O Leonidas H7 (3-2)scheduled
Kikkers H2-O Kampong H4 (3-4)final
Pinoké H6 Leonidas H5 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leonidas H5 Cartouche H4 (1-2)final
Kampong H4 Alecto H2-O (3-6)final
Leiden H3 Groen-Geel H2-O (0-2)scheduled
VVV H3 Pinoké H6 (1-3)final
Leonidas H7 Kikkers H2-O (4-4)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H3 Leonidas H5 (2-1)final
Cartouche H4 VVV H3 (4-3)scheduled
Pinoké H6 Alecto H2-O (2-2)final
Kikkers H2-O Leiden H3 (3-2)scheduled
Leonidas H7 Kampong H4 (6-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leiden H3 Leonidas H7 (2-2)final
Pinoké H6 Kampong H4 (5-3)final
Alecto H2-O Cartouche H4 (0-2)final
VVV H3 Klein Zwitserland H3 (4-2)final
Leonidas H5 Groen-Geel H2-O (2-0)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H3 Alecto H2-O (2-2)scheduled
Cartouche H4 Pinoké H6 (3-4)final
Groen-Geel H2-O VVV H3 (2-2)scheduled
Kampong H4 Leiden H3 (6-0)scheduled
Kikkers H2-O Leonidas H5 (3-3)final