Heren 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maurice Bakker
Aanvoerder Frank Meester
Aanvoerder Martijn Mesker
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus H5 Leiden H10 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto-Augustinus H5 10 27 9 0 1
2 Leiden H10 10 25 8 1 1
3 Leonidas H21 11 25 8 1 2
4 Scoop Delft H4 10 20 6 2 2
5 Groen-Geel H12 11 17 5 2 4
6 Leonidas H22 11 14 4 2 5
7 Spijkenisse H2-O 11 12 4 0 7
8 IJssel H4 10 10 3 1 6
9 Cartouche H6 11 9 3 3 5
10 Groen-Geel H14 10 5 1 2 7
11 Groen-Geel H15 1 0 0 0 1
12 Groen-Geel H13 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HV Spijkenisse H2-O 12:15 thuis - KG4 water
10 mrt HC De IJssel H4 15:00 uit
17 mrt Groen-Geel H13 15:40 thuis - KG2 water
24 mrt R.H.V. Leonidas H21 n.n.b uit
7 apr LOHC H10 n.n.b thuis
14 apr Groen-Geel H12 14:30 uit
21 apr L.S.C. ALECTO H5 n.n.b thuis
12 mei R.H.V. Leonidas H22 n.n.b uit
26 mei Groen-Geel H14 n.n.b thuis
2 jun Scoop Delft H4 n.n.b uit
9 jun Groen-Geel H15 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas H21 Leonidas H22 (0-1)final
IJssel H4 Scoop Delft H4 (0-6)final
Leiden H10 Alecto-Augustinus H5 (1-2)final
Groen-Geel H13 Groen-Geel H14 (2-3)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel H14 Leonidas H21 (0-2)final
Cartouche H6 IJssel H4 (3-2)final
Alecto-Augustinus H5 Groen-Geel H12 (2-1)final
Scoop Delft H4 Groen-Geel H13 (12-1)final
Leonidas H22 Leiden H10 (1-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel H13 Cartouche H6 (4-7)scheduled
Groen-Geel H12 Leonidas H22 (1-0)final
Leonidas H21 Scoop Delft H4 (1-1)final
Leiden H10 Groen-Geel H14 (9-0)scheduled
IJssel H4 Spijkenisse H2-O (10-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Cartouche H6 Leonidas H21 (2-4)final
Spijkenisse H2-O Groen-Geel H13 (3-0)final
Groen-Geel H14 Groen-Geel H12 (0-3)scheduled
Leonidas H22 Alecto-Augustinus H5 (1-3)scheduled
Scoop Delft H4 Leiden H10 (3-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Groen-Geel H12 Scoop Delft H4 (0-3)scheduled
Groen-Geel H13 IJssel H4 (1-10)scheduled
Leonidas H21 Spijkenisse H2-O (7-1)final
Alecto-Augustinus H5 Groen-Geel H14 (6-0)scheduled
Leiden H10 Cartouche H6 (4-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel H14 Leonidas H22 (1-1)scheduled
Cartouche H6 Groen-Geel H12 (2-2)final
Spijkenisse H2-O Leiden H10 (0-4)final
Scoop Delft H4 Alecto-Augustinus H5 (1-4)final
IJssel H4 Leonidas H21 (2-7)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Spijkenisse H2-O Cartouche H6 (5-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Groen-Geel H12 Spijkenisse H2-O (3-1)final
Leonidas H21 Groen-Geel H13 (6-0)scheduled
Alecto-Augustinus H5 Cartouche H6 (4-2)scheduled
Leonidas H22 Scoop Delft H4 (0-1)final
Leiden H10 IJssel H4 (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
IJssel H4 Groen-Geel H12 (4-4)scheduled
Spijkenisse H2-O Alecto-Augustinus H5 (1-7)final
Cartouche H6 Leonidas H22 (1-1)final
Groen-Geel H13 Leiden H10 (1-6)scheduled
Scoop Delft H4 Groen-Geel H14 (4-0)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas H22 Spijkenisse H2-O (2-1)final
Groen-Geel H14 Cartouche H6 (2-2)scheduled
Alecto-Augustinus H5 IJssel H4 (5-2)scheduled
Groen-Geel H12 Groen-Geel H13 (3-2)final
Leiden H10 Leonidas H21 (6-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Cartouche H6 Scoop Delft H4 (1-3)final
Spijkenisse H2-O Groen-Geel H14 (4-0)scheduled
IJssel H4 Leonidas H22 (3-4)final
Groen-Geel H13 Alecto-Augustinus H5 (0-13)final
Leonidas H21 Groen-Geel H12 (3-0)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas H22 Groen-Geel H13 (2-0)scheduled
Scoop Delft H4 Spijkenisse H2-O (1-3)final
Groen-Geel H12 Leiden H10 (0-4)scheduled
Groen-Geel H14 IJssel H4 (2-4)scheduled
Alecto-Augustinus H5 Leonidas H21 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Leonidas H22 Leonidas H21 (1-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Cartouche H6 Spijkenisse H2-O (2-1)final
Groen-Geel H15 Groen-Geel H12 (0-11)scheduled
Groen-Geel H14 Groen-Geel H13 (0-1)scheduled
Scoop Delft H4 IJssel H4 (3-1)scheduled