Dames 4

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nienke Bakker
Aanvoerder Gian Schellekens
Manager Nienke Bakker
Manager Gian Schellekens
Coördinator dames Kirsten van Schuppen
Coördinator dames Machteld Weijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schiedam D9 Leonidas D25 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D21 11 33 11 0 0
2 Klein Zwitserland D6 11 27 9 0 2
3 Roomburg D9 11 25 8 1 2
4 Forescate D2-O 11 22 7 1 3
5 Leiden D10 11 18 6 0 5
6 Craeyenhout D4 11 14 4 2 5
7 Cartouche D4 11 10 3 1 7
8 Groen-Geel D14 11 8 2 2 7
9 Schiedam D9 10 7 3 1 6
10 Alecto-Augustinus D8 11 7 3 1 7
11 Groen-Geel D13 11 7 2 1 8
12 Leonidas D25 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Groen-Geel D14 12:30 uit
10 mrt Groen-Geel D13 14:15 thuis - KG5
17 mrt HC Schiedam D9 n.n.b uit
24 mrt Craeyenhout D4 n.n.b thuis
7 apr LOHC D10 n.n.b thuis
14 apr Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b uit
21 apr MHC Forescate D2-O n.n.b thuis
12 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
26 mei L.S.C. ALECTO D8 n.n.b thuis
2 jun Klein Zwitserland D6 n.n.b uit
9 jun R.H.V. Leonidas D25 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas D21 Craeyenhout D4 (6-2)scheduled
Forescate D2-O Alecto-Augustinus D8 (4-1)final
Schiedam D9 Groen-Geel D13 (3-1)scheduled
Leiden D10 Leonidas D25 (2-0)final
Cartouche D4 Groen-Geel D14 (0-1)final
Roomburg D9 Klein Zwitserland D6 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D4 Schiedam D9 (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D6 Forescate D2-O (3-2)final
Leonidas D25 Roomburg D9 (0-7)final
Alecto-Augustinus D8 Leonidas D21 (0-8)final
Groen-Geel D14 Leiden D10 (2-1)final
Groen-Geel D13 Cartouche D4 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D21 Klein Zwitserland D6 (3-2)scheduled
Cartouche D4 Schiedam D9 (7-1)final
Roomburg D9 Groen-Geel D14 (4-0)final
Forescate D2-O Leonidas D25 (6-0)final
Leiden D10 Groen-Geel D13 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D6 Alecto-Augustinus D8 (3-0)scheduled
Leonidas D25 Leonidas D21 (1-5)final
Craeyenhout D4 Cartouche D4 (2-0)scheduled
Groen-Geel D13 Roomburg D9 (0-9)scheduled
Schiedam D9 Leiden D10 (1-5)final
Groen-Geel D14 Forescate D2-O (0-6)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D6 Craeyenhout D4 (8-0)scheduled
Leiden D10 Cartouche D4 (2-0)final
Forescate D2-O Groen-Geel D13 (3-1)final
Alecto-Augustinus D8 Leonidas D25 (4-0)final
Roomburg D9 Schiedam D9 (1-1)final
Leonidas D21 Groen-Geel D14 (6-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D14 Alecto-Augustinus D8 (1-1)final
Craeyenhout D4 Leiden D10 (1-3)scheduled
Schiedam D9 Forescate D2-O (1-7)final
Cartouche D4 Roomburg D9 (3-2)final
Groen-Geel D13 Leonidas D21 (0-4)final
Leonidas D25 Klein Zwitserland D6 (2-6)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Alecto-Augustinus D8 Craeyenhout D4 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Forescate D2-O Cartouche D4 (4-0)final
Leonidas D21 Schiedam D9 (4-1)final
Roomburg D9 Leiden D10 (1-0)final
Alecto-Augustinus D8 Groen-Geel D13 (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D6 Groen-Geel D14 (6-0)final
Leonidas D25 Craeyenhout D4 (1-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden D10 Forescate D2-O (0-3)final
Craeyenhout D4 Roomburg D9 (0-4)scheduled
Cartouche D4 Leonidas D21 (3-4)final
Groen-Geel D13 Klein Zwitserland D6 (0-6)scheduled
Groen-Geel D14 Leonidas D25 (2-2)final
Schiedam D9 Alecto-Augustinus D8 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D14 Craeyenhout D4 (0-2)scheduled
Leonidas D25 Groen-Geel D13 (2-3)scheduled
Forescate D2-O Roomburg D9 (1-2)final
Klein Zwitserland D6 Schiedam D9 (3-0)final
Alecto-Augustinus D8 Cartouche D4 (1-6)final
Leonidas D21 Leiden D10 (6-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leiden D10 Alecto-Augustinus D8 (10-0)final
Forescate D2-O Craeyenhout D4 (1-1)scheduled
Cartouche D4 Klein Zwitserland D6 (1-2)final
Groen-Geel D13 Groen-Geel D14 (2-0)scheduled
Roomburg D9 Leonidas D21 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D25 Cartouche D4 (2-0)final
Leonidas D21 Forescate D2-O (4-3)final
Groen-Geel D14 Schiedam D9 (1-3)final
Klein Zwitserland D6 Leiden D10 (1-0)final
Alecto-Augustinus D8 Roomburg D9 (0-6)final
Craeyenhout D4 Groen-Geel D13 (3-0)scheduled