Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Carmen van der Geest
Manager Elise Klom
Manager Josephine van der Zeeuw
Trainer Michiel Cosijn
Contactpersoon HTC Thijs van der Laan

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D2-O HUDITO D3 10:25
Pollux D2-O Ring Pass Delft D3 10:30
Westland D2-O Victoria D4 10:45
Alecto-Augustinus D3 Rotterdam D3 11:00
Roomburg D2-O Groen-Geel D2-O 11:00
Leonidas D7 DSHC D2-O 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D2-O 11 27 8 3 0
2 Westland D2-O 11 23 7 2 2
3 Rotterdam D3 11 23 6 5 0
4 Alecto-Augustinus D3 11 21 6 3 2
5 Leonidas D7 11 19 6 1 4
6 DSHC D2-O 11 16 5 1 5
7 Ring Pass Delft D3 11 15 4 3 4
8 Victoria D4 11 12 3 3 5
9 HUDITO D3 11 11 3 2 6
10 Roomburg D2-O 11 7 1 4 6
11 Pollux D2-O 11 5 1 2 8
12 Cartouche D2-O 11 3 0 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Reservering Training 13:00 thuis - KG2 water
3 mrt D.H.C. Hudito D3 10:25 thuis - KG2 water
10 mrt Groen-Geel D2-O 16:25 uit
17 mrt Hockey Club Rotterdam D3 n.n.b thuis
24 mrt HV Victoria D4 n.n.b uit
7 apr DSHC D2-O n.n.b thuis
14 apr Ring Pass Delft D3 10:45 uit
21 apr R.H.V. Leonidas D7 n.n.b thuis
26 mei HV Westland D2-O n.n.b uit
2 jun L.S.C. ALECTO D3 n.n.b thuis
9 jun Leidse Hockey Club Roomburg D2-O n.n.b uit
16 jun VMHC Pollux D2-O n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D3 Pollux D2-O (4-0)final
DSHC D2-O Leonidas D7 (1-2)scheduled
Rotterdam D3 Alecto-Augustinus D3 (1-1)final
Victoria D4 Westland D2-O (4-5)final
Groen-Geel D2-O Roomburg D2-O (5-1)final
HUDITO D3 Cartouche D2-O (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche D2-O Groen-Geel D2-O (0-3)final
Westland D2-O DSHC D2-O (4-2)final
Pollux D2-O HUDITO D3 (0-2)final
Roomburg D2-O Rotterdam D3 (1-2)final
Alecto-Augustinus D3 Victoria D4 (1-1)final
Leonidas D7 Ring Pass Delft D3 (1-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D7 Pollux D2-O (2-0)final
Victoria D4 Roomburg D2-O (4-1)final
DSHC D2-O Alecto-Augustinus D3 (5-0)final
Rotterdam D3 Cartouche D2-O (3-2)final
Ring Pass Delft D3 Westland D2-O (1-3)scheduled
Groen-Geel D2-O HUDITO D3 (6-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HUDITO D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Cartouche D2-O Victoria D4 (1-1)final
Westland D2-O Leonidas D7 (4-1)final
Pollux D2-O Groen-Geel D2-O (1-1)final
Roomburg D2-O DSHC D2-O (3-4)final
Alecto-Augustinus D3 Ring Pass Delft D3 (1-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D2-O Cartouche D2-O (4-0)final
Westland D2-O Pollux D2-O (4-3)scheduled
Rotterdam D3 Groen-Geel D2-O (1-1)final
Victoria D4 HUDITO D3 (1-1)final
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2-O (1-1)final
Leonidas D7 Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3 (2-2)scheduled
Pollux D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Roomburg D2-O Leonidas D7 (3-3)final
Alecto-Augustinus D3 Westland D2-O (2-0)final
HUDITO D3 DSHC D2-O (1-2)final
Groen-Geel D2-O Victoria D4 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D3 HUDITO D3 (3-3)final
DSHC D2-O Groen-Geel D2-O (0-1)scheduled
Westland D2-O Roomburg D2-O (1-1)final
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-1)final
Alecto-Augustinus D3 Pollux D2-O (2-1)final
Leonidas D7 Cartouche D2-O (2-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Cartouche D2-O Westland D2-O (2-5)final
Groen-Geel D2-O Ring Pass Delft D3 (2-0)scheduled
Pollux D2-O Victoria D4 (2-3)final
Roomburg D2-O Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
Rotterdam D3 DSHC D2-O (0-0)final
HUDITO D3 Leonidas D7 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D7 Groen-Geel D2-O (1-5)final
Westland D2-O HUDITO D3 (3-1)final
Roomburg D2-O Pollux D2-O (4-2)final
DSHC D2-O Victoria D4 (2-3)final
Alecto-Augustinus D3 Cartouche D2-O (2-1)final
Ring Pass Delft D3 Rotterdam D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HUDITO D3 Alecto-Augustinus D3 (2-4)final
DSHC D2-O Pollux D2-O (2-1)final
Cartouche D2-O Roomburg D2-O (0-0)final
Groen-Geel D2-O Westland D2-O (4-1)final
Victoria D4 Ring Pass Delft D3 (0-1)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg D2-O HUDITO D3 (1-2)final
Westland D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Pollux D2-O Cartouche D2-O (2-0)final
Alecto-Augustinus D3 Groen-Geel D2-O (0-0)final
Ring Pass Delft D3 DSHC D2-O (2-1)final
Leonidas D7 Victoria D4 (4-3)final