Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Sanderijn Vermeeren-van Holten
Trainer Mark-Willem Hofland
Trainer-Coach Robin Tromp
Assistent Trainer-Coach Annelot van der Linden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D1 AMVJ D1 12:45
Almere D1 Schaerweijde D1 12:45
HOD D1 Rosmalen D1 12:45
Cartouche D1 Zwolle D1 12:45
Houten D1 Xenios D1 12:45
Gooische D1 Terriërs D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde D1 21 49 16 1 4
2 Gooische D1 21 46 14 4 3
3 Cartouche D1 21 36 10 6 5
4 Zwolle D1 21 32 9 5 7
5 Terriërs D1 21 30 7 9 5
6 Almere D1 21 29 8 5 8
7 Xenios D1 21 29 7 8 6
8 HOD D1 21 27 8 3 10
9 Eindhoven D1 21 23 6 5 10
10 Rosmalen D1 21 19 5 4 12
11 Houten D1 21 19 5 4 12
12 AMVJ D1 21 10 2 4 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC Zwolle D1 12:45 thuis - Rabobank

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 (0-2)final
AMVJ D1 Xenios D1 (2-5)final
Cartouche D1 Rosmalen D1 (4-2)final
Almere D1 Zwolle D1 (4-3)final
Gooische D1 Houten D1 (2-0)final
HOD D1 Terriërs D1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Terriërs D1 Cartouche D1 (1-0)final
Houten D1 HOD D1 (1-4)final
Zwolle D1 Eindhoven D1 (7-1)final
Rosmalen D1 Almere D1 (2-1)final
Xenios D1 Gooische D1 (0-0)final
Schaerweijde D1 AMVJ D1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D1 Rosmalen D1 (0-0)final
AMVJ D1 Zwolle D1 (2-2)final
HOD D1 Gooische D1 (3-3)final
Cartouche D1 Houten D1 (2-1)final
Almere D1 Terriërs D1 (2-2)final
Schaerweijde D1 Xenios D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Terriërs D1 Eindhoven D1 (4-2)final
Houten D1 Almere D1 (2-4)scheduled
Xenios D1 HOD D1 (2-0)final
Zwolle D1 Schaerweijde D1 (1-4)final
Rosmalen D1 AMVJ D1 (3-3)final
Gooische D1 Cartouche D1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Eindhoven D1 Houten D1 (4-2)final
AMVJ D1 Terriërs D1 (0-3)final
Cartouche D1 HOD D1 (7-2)final
Almere D1 Gooische D1 (1-0)final
Schaerweijde D1 Rosmalen D1 (2-1)final
Zwolle D1 Xenios D1 (3-5)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Houten D1 AMVJ D1 (0-0)final
Gooische D1 Eindhoven D1 (3-1)final
Rosmalen D1 Zwolle D1 (1-4)scheduled
Terriërs D1 Schaerweijde D1 (2-1)final
HOD D1 Almere D1 (3-2)final
Xenios D1 Cartouche D1 (0-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rosmalen D1 Xenios D1 (2-1)final
Almere D1 Cartouche D1 (1-1)final
Schaerweijde D1 Houten D1 (4-1)final
Zwolle D1 Terriërs D1 (3-3)final
Eindhoven D1 HOD D1 (0-1)final
AMVJ D1 Gooische D1 (1-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
HOD D1 AMVJ D1 (1-0)final
Cartouche D1 Eindhoven D1 (3-0)final
Terriërs D1 Rosmalen D1 (2-2)final
Houten D1 Zwolle D1 (4-4)final
Gooische D1 Schaerweijde D1 (2-1)final
Xenios D1 Almere D1 (0-5)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schaerweijde D1 HOD D1 (4-2)final
Terriërs D1 Xenios D1 (0-0)final
Eindhoven D1 Almere D1 (1-1)final
AMVJ D1 Cartouche D1 (1-1)final
Zwolle D1 Gooische D1 (2-2)final
Rosmalen D1 Houten D1 (3-4)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven D1 Xenios D1 (1-4)final
Cartouche D1 Schaerweijde D1 (2-2)final
Almere D1 AMVJ D1 (5-1)scheduled
Gooische D1 Rosmalen D1 (2-1)final
HOD D1 Zwolle D1 (0-3)final
Houten D1 Terriërs D1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Schaerweijde D1 Almere D1 (2-0)scheduled
Zwolle D1 Cartouche D1 (3-1)final
Rosmalen D1 HOD D1 (0-2)final
Terriërs D1 Gooische D1 (0-0)final
AMVJ D1 Eindhoven D1 (2-3)final
Xenios D1 Houten D1 (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Zwolle D1 Almere D1 (1-3)final
Rosmalen D1 Cartouche D1 (3-5)final
Terriërs D1 HOD D1 (3-1)final
Xenios D1 AMVJ D1 (2-1)final
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 (3-1)final
Houten D1 Gooische D1 (1-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Eindhoven D1 Zwolle D1 (1-4)final
AMVJ D1 Schaerweijde D1 (0-1)final
Cartouche D1 Terriërs D1 (1-0)final
Almere D1 Rosmalen D1 (4-3)final
Gooische D1 Xenios D1 (4-0)scheduled
HOD D1 Houten D1 (3-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Houten D1 Cartouche D1 (2-5)final
Gooische D1 HOD D1 (4-2)final
Rosmalen D1 Eindhoven D1 (4-2)final
Terriërs D1 Almere D1 (1-1)final
Xenios D1 Schaerweijde D1 (0-4)final
Zwolle D1 AMVJ D1 (5-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Schaerweijde D1 Zwolle D1 (1-3)final
Eindhoven D1 Terriërs D1 (2-2)final
AMVJ D1 Rosmalen D1 (2-1)scheduled
Cartouche D1 Gooische D1 (1-5)final
Almere D1 Houten D1 (2-3)final
HOD D1 Xenios D1 (1-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Gooische D1 Almere D1 (6-4)final
HOD D1 Cartouche D1 (5-3)final
Houten D1 Eindhoven D1 (1-1)final
Rosmalen D1 Schaerweijde D1 (0-1)final
Terriërs D1 AMVJ D1 (4-2)final
Xenios D1 Zwolle D1 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Eindhoven D1 Gooische D1 (1-0)final
Cartouche D1 Xenios D1 (2-2)final
Almere D1 HOD D1 (5-6)final
Schaerweijde D1 Terriërs D1 (2-1)final
Zwolle D1 Rosmalen D1 (3-4)final
AMVJ D1 Houten D1 (2-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
HOD D1 Eindhoven D1 (1-2)final
Cartouche D1 Almere D1 (2-1)final
Houten D1 Schaerweijde D1 (2-3)final
Gooische D1 AMVJ D1 (5-0)final
Xenios D1 Rosmalen D1 (4-1)final
Terriërs D1 Zwolle D1 (1-3)final
ZONDAG 28 APRIL 2024
Schaerweijde D1 Gooische D1 (1-0)scheduled
AMVJ D1 HOD D1 (4-2)final
Eindhoven D1 Cartouche D1 (1-1)final
Rosmalen D1 Terriërs D1 (4-4)final
Almere D1 Xenios D1 (2-2)final
Zwolle D1 Houten D1 (1-2)final
ZONDAG 5 MEI 2024
Cartouche D1 AMVJ D1 (10-1)final
Almere D1 Eindhoven D1 (1-3)final
Gooische D1 Zwolle D1 (1-0)final
HOD D1 Schaerweijde D1 (0-2)final
Houten D1 Rosmalen D1 (0-4)final
Xenios D1 Terriërs D1 (1-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
AMVJ D1 Almere D1 (1-5)final
Terriërs D1 Houten D1 (2-0)final
Rosmalen D1 Gooische D1 (2-4)final
Zwolle D1 HOD D1 (6-0)final
Xenios D1 Eindhoven D1 (2-3)final
Schaerweijde D1 Cartouche D1 (3-4)final