Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Sanderijn Vermeeren-van Holten
Trainer Mark-Willem Hofland
Trainer-Coach Robin Tromp
Assistent Trainer-Coach Annelot van der Linden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Houten D1 Gooische D1 12:45
Zwolle D1 Almere D1 12:45
Rosmalen D1 Cartouche D1 12:45
Terriërs D1 HOD D1 12:45
Xenios D1 AMVJ D1 12:45
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde D1 11 25 8 1 2
2 Gooische D1 11 22 6 4 1
3 HOD D1 11 19 6 1 4
4 Almere D1 11 18 5 3 3
5 Xenios D1 11 18 5 3 3
6 Terriërs D1 11 17 4 5 2
7 Zwolle D1 11 16 4 4 3
8 Cartouche D1 11 16 4 4 3
9 Rosmalen D1 11 9 2 3 6
10 Houten D1 11 8 2 2 7
11 Eindhoven D1 11 8 2 2 7
12 AMVJ D1 11 4 0 4 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Rood Wit D1 12:45 thuis - Rabobank
3 mrt Rosmalen D1 12:45 uit
10 mrt H.V. de Terriërs D1 12:45 thuis - Rabobank
17 mrt Hockey Club Houten D1 12:45 uit
24 mrt Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
7 apr H.O.D. D1 12:45 uit
14 apr Xenios D1 n.n.b thuis
21 apr Almeerse HC D1 n.n.b thuis
28 apr HC Eindhoven D1 12:45 uit
5 mei Hockeyclub AMVJ D1 n.n.b thuis
12 mei Schaerweijde D1 n.n.b uit
26 mei HC Zwolle D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 (0-2)final
AMVJ D1 Xenios D1 (2-5)final
Cartouche D1 Rosmalen D1 (4-2)final
Almere D1 Zwolle D1 (4-3)final
Gooische D1 Houten D1 (2-0)final
HOD D1 Terriërs D1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Terriërs D1 Cartouche D1 (1-0)final
Houten D1 HOD D1 (1-4)final
Zwolle D1 Eindhoven D1 (7-1)final
Rosmalen D1 Almere D1 (2-1)final
Xenios D1 Gooische D1 (0-0)final
Schaerweijde D1 AMVJ D1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D1 Rosmalen D1 (0-0)final
AMVJ D1 Zwolle D1 (2-2)final
HOD D1 Gooische D1 (3-3)final
Cartouche D1 Houten D1 (2-1)final
Almere D1 Terriërs D1 (2-2)final
Schaerweijde D1 Xenios D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Terriërs D1 Eindhoven D1 (4-2)final
Houten D1 Almere D1 (2-4)scheduled
Xenios D1 HOD D1 (2-0)final
Zwolle D1 Schaerweijde D1 (1-4)final
Rosmalen D1 AMVJ D1 (3-3)final
Gooische D1 Cartouche D1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Eindhoven D1 Houten D1 (4-2)final
AMVJ D1 Terriërs D1 (0-3)final
Cartouche D1 HOD D1 (7-2)final
Almere D1 Gooische D1 (1-0)final
Schaerweijde D1 Rosmalen D1 (2-1)final
Zwolle D1 Xenios D1 (3-5)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Houten D1 AMVJ D1 (0-0)final
Gooische D1 Eindhoven D1 (3-1)final
Rosmalen D1 Zwolle D1 (1-4)scheduled
Terriërs D1 Schaerweijde D1 (2-1)final
HOD D1 Almere D1 (3-2)final
Xenios D1 Cartouche D1 (0-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rosmalen D1 Xenios D1 (2-1)final
Almere D1 Cartouche D1 (1-1)final
Schaerweijde D1 Houten D1 (4-1)final
Zwolle D1 Terriërs D1 (3-3)final
Eindhoven D1 HOD D1 (0-1)final
AMVJ D1 Gooische D1 (1-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
HOD D1 AMVJ D1 (1-0)final
Cartouche D1 Eindhoven D1 (3-0)final
Terriërs D1 Rosmalen D1 (2-2)final
Houten D1 Zwolle D1 (4-4)final
Gooische D1 Schaerweijde D1 (2-1)final
Xenios D1 Almere D1 (0-5)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schaerweijde D1 HOD D1 (4-2)final
Terriërs D1 Xenios D1 (0-0)final
Eindhoven D1 Almere D1 (1-1)final
AMVJ D1 Cartouche D1 (1-1)final
Zwolle D1 Gooische D1 (2-2)final
Rosmalen D1 Houten D1 (3-4)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven D1 Xenios D1 (1-4)final
Cartouche D1 Schaerweijde D1 (2-2)final
Almere D1 AMVJ D1 (5-1)scheduled
Gooische D1 Rosmalen D1 (2-1)final
HOD D1 Zwolle D1 (0-3)final
Houten D1 Terriërs D1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Schaerweijde D1 Almere D1 (2-0)scheduled
Zwolle D1 Cartouche D1 (3-1)final
Xenios D1 Houten D1 (2-1)final
Rosmalen D1 HOD D1 (0-2)final
Terriërs D1 Gooische D1 (0-0)final
AMVJ D1 Eindhoven D1 (2-3)final