Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kirstie Antonissen
Aanvoerder Liset Yperlaan
Manager Kirstie Antonissen
Manager Liset Yperlaan
Coördinator dames Kirsten van Schuppen
Coördinator dames Machteld Weijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg D6 Cartouche D3 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS D3 12 29 9 2 1
2 Rijswijk D3 12 25 8 1 3
3 HDM D4 12 24 7 3 2
4 Leonidas D14 12 20 6 2 4
5 Cartouche D3 11 19 6 1 4
6 Klein Zwitserland D5 12 19 5 4 3
7 Kieviten D2-O 12 15 4 3 5
8 Groen-Geel D7 12 15 4 3 5
9 Groen-Geel D8 12 10 2 4 6
10 Leiden-Quintus D8 12 8 2 2 8
11 HDM D5 12 8 1 5 6
12 Roomburg D6 11 6 2 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D6 12:30 uit
10 mrt De Kieviten D2-O 16:00 thuis - KG5
17 mrt Groen-Geel D8 12:45 uit
24 mrt LOHC D8 14:10 thuis - KG5
7 apr hdm D5 n.n.b thuis
14 apr HDS D3 n.n.b uit
21 apr R.H.V. Leonidas D14 n.n.b thuis
12 mei Rijswijksche Hockey Club D3 12:45 uit
26 mei Groen-Geel D7 n.n.b thuis
2 jun Klein Zwitserland D5 n.n.b uit
9 jun hdm D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Cartouche D3 Roomburg D6 (3-0)final
Groen-Geel D8 Kieviten D2-O (1-1)final
HDS D3 Klein Zwitserland D5 (1-3)final
Rijswijk D3 Leiden-Quintus D8 (3-2)final
HDM D5 HDM D4 (3-3)final
Leonidas D14 Groen-Geel D7 (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden-Quintus D8 Groen-Geel D8 (1-3)final
Klein Zwitserland D5 Leonidas D14 (1-1)scheduled
Kieviten D2-O Cartouche D3 (3-7)final
HDM D4 HDS D3 (0-0)final
Groen-Geel D7 Rijswijk D3 (1-5)scheduled
Roomburg D6 HDM D5 (5-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Cartouche D3 Groen-Geel D8 (4-0)scheduled
Leonidas D14 HDM D4 (2-0)final
Rijswijk D3 Klein Zwitserland D5 (1-2)final
Groen-Geel D7 Leiden-Quintus D8 (4-2)final
HDM D5 Kieviten D2-O (2-2)final
HDS D3 Roomburg D6 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HDM D4 Rijswijk D3 (0-1)final
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D7 (3-1)scheduled
Roomburg D6 Leonidas D14 (1-0)final
Groen-Geel D8 HDM D5 (2-2)final
Kieviten D2-O HDS D3 (2-5)final
Leiden-Quintus D8 Cartouche D3 (0-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HDM D5 Cartouche D3 (1-2)final
Leonidas D14 Kieviten D2-O (3-2)final
Rijswijk D3 Roomburg D6 (7-0)final
Klein Zwitserland D5 Leiden-Quintus D8 (3-4)scheduled
HDS D3 Groen-Geel D8 (2-0)final
Groen-Geel D7 HDM D4 (1-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D8 Leonidas D14 (0-2)final
HDM D4 Klein Zwitserland D5 (1-1)final
Roomburg D6 Groen-Geel D7 (0-4)final
Cartouche D3 HDS D3 (0-2)final
Kieviten D2-O Rijswijk D3 (4-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Leiden-Quintus D8 HDM D5 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rijswijk D3 Groen-Geel D8 (3-0)scheduled
HDM D4 Leiden-Quintus D8 (1-0)final
HDS D3 HDM D5 (5-0)final
Klein Zwitserland D5 Roomburg D6 (7-0)scheduled
Leonidas D14 Cartouche D3 (2-1)final
Groen-Geel D7 Kieviten D2-O (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Cartouche D3 Rijswijk D3 (1-2)final
HDM D5 Leonidas D14 (0-3)scheduled
Kieviten D2-O Klein Zwitserland D5 (2-2)scheduled
Leiden-Quintus D8 HDS D3 (0-2)final
Groen-Geel D8 Groen-Geel D7 (2-2)scheduled
Roomburg D6 HDM D4 (0-5)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rijswijk D3 HDM D5 (1-1)final
Roomburg D6 Leiden-Quintus D8 (1-4)final
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D8 (1-1)scheduled
HDM D4 Kieviten D2-O (3-0)final
Leonidas D14 HDS D3 (0-2)final
Groen-Geel D7 Cartouche D3 (2-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Cartouche D3 Klein Zwitserland D5 (3-1)scheduled
Groen-Geel D8 HDM D4 (0-1)final
Kieviten D2-O Roomburg D6 (7-3)final
HDM D5 Groen-Geel D7 (5-3)final
Leonidas D14 Leiden-Quintus D8 (5-0)final
HDS D3 Rijswijk D3 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D5 HDM D5 (4-0)scheduled
Groen-Geel D7 HDS D3 (0-0)scheduled
HDM D4 Cartouche D3 (1-0)final
Rijswijk D3 Leonidas D14 (1-0)final
Leiden-Quintus D8 Kieviten D2-O (1-7)final
Roomburg D6 Groen-Geel D8 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D7 Leonidas D14 (2-2)scheduled
Leiden-Quintus D8 Rijswijk D3 (1-8)final
Kieviten D2-O Groen-Geel D8 (4-3)scheduled
HDM D4 HDM D5 (3-0)final
Klein Zwitserland D5 HDS D3 (0-2)final