Meisjes O18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Merit Clocquet
Coach Karin Schellekens
Assistent Coach Bart Beljaars
Manager John de Groot
Trainer Hidde Dungelmann
Trainer Teun Zwaan
Lijncoördinator MO18 Maarten Godijn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Westland MO18-4 Alecto MO18-4 12:00
Forescate MO18-6 Zoetermeer MO18-4 15:10
Klein Zwitserland MO18-8 Leiden MO18-6 16:30
Cartouche MO18-4 Noordwijk MO18-3 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden MO18-6 5 13 4 1 0
2 Klein Zwitserland MO18-8 5 12 4 0 1
3 Cartouche MO18-4 5 9 3 0 2
4 Noordwijk MO18-3 5 7 2 1 2
5 Zoetermeer MO18-4 5 7 2 1 2
6 Forescate MO18-6 5 6 2 0 3
7 Westland MO18-4 5 3 1 0 4
8 Alecto MO18-4 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt Noordwijk MO18-3 16:30 thuis - KG3
9 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-4 n.n.b uit
16 mrt Klein Zwitserland MO18-8 18:00 thuis - KG5
23 mrt HV Westland MO18-4 n.n.b uit
6 apr MHC Forescate MO18-6 n.n.b thuis
13 apr L.S.C. ALECTO MO18-4 n.n.b uit
11 mei LOHC MO18-6 n.n.b thuis
25 mei Noordwijk MO18-3 n.n.b uit
1 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland MO18-8 Cartouche MO18-4 (3-6)final
Westland MO18-4 Noordwijk MO18-3 (2-0)scheduled
Alecto MO18-4 Zoetermeer MO18-4 (2-5)final
Forescate MO18-6 Leiden MO18-6 (0-5)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-6 Alecto MO18-4 (1-1)final
Zoetermeer MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (1-3)final
Noordwijk MO18-3 Forescate MO18-6 (7-1)scheduled
Cartouche MO18-4 Westland MO18-4 (4-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Westland MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (2-5)final
Leiden MO18-6 Zoetermeer MO18-4 (2-1)final
Alecto MO18-4 Noordwijk MO18-3 (1-2)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Zoetermeer MO18-4 Westland MO18-4 (4-1)final
Cartouche MO18-4 Alecto MO18-4 (3-2)final
Noordwijk MO18-3 Leiden MO18-6 (1-2)final
Klein Zwitserland MO18-8 Forescate MO18-6 (2-0)scheduled
MAANDAG 20 NOVEMBER 2023
Forescate MO18-6 Cartouche MO18-4 (2-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Alecto MO18-4 Klein Zwitserland MO18-8 (1-8)scheduled
Leiden MO18-6 Cartouche MO18-4 (1-0)final
Noordwijk MO18-3 Zoetermeer MO18-4 (1-1)final
Forescate MO18-6 Westland MO18-4 (5-0)final