Meisjes O18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Margaret Plaum-van Den Berg
Coach Allard de Wolf
Manager Frank Benckhuijsen
Trainer Michiel Cosijn
Trainer Hidde Dungelmann
Trainer Chailyn van Leeuwen
Lijncoördinator MO18 Maarten Godijn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg MO18-3 Ring Pass Delft MO18-3 12:00
HGC MO18-3 Zoetermeer MO18-3 12:10
Cartouche MO18-3 Noordwijk MO18-2 15:30
Forescate MO18-2 Alecto MO18-2 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate MO18-2 6 15 5 0 1
2 Cartouche MO18-3 6 13 4 1 1
3 Ring Pass Delft MO18-3 6 10 3 1 2
4 Noordwijk MO18-2 6 10 3 1 2
5 Roomburg MO18-3 6 8 2 2 2
6 Zoetermeer MO18-3 6 4 1 1 4
7 HGC MO18-3 6 4 1 1 4
8 Alecto MO18-2 6 4 1 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mrt Noordwijk MO18-2 15:30 thuis - KG2 water
16 mrt Ring Pass Delft MO18-3 17:35 thuis - KG2 water
23 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-3 n.n.b uit
6 apr HGC MO18-3 n.n.b thuis
13 apr Leidse Hockey Club Roomburg MO18-3 16:00 uit
11 mei MHC Forescate MO18-2 n.n.b uit
25 mei L.S.C. ALECTO MO18-2 n.n.b thuis
1 jun Noordwijk MO18-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Zoetermeer MO18-3 Roomburg MO18-3 (0-1)final
HGC MO18-3 Forescate MO18-2 (0-3)final
Ring Pass Delft MO18-3 Cartouche MO18-3 (2-2)final
Noordwijk MO18-2 Alecto MO18-2 (4-2)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Roomburg MO18-3 HGC MO18-3 (1-1)final
Alecto MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 (2-1)scheduled
Forescate MO18-2 Noordwijk MO18-2 (7-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
HGC MO18-3 Cartouche MO18-3 (1-2)final
Zoetermeer MO18-3 Alecto MO18-2 (1-1)final
Ring Pass Delft MO18-3 Noordwijk MO18-2 (4-2)scheduled
Roomburg MO18-3 Forescate MO18-2 (1-4)final
MAANDAG 13 NOVEMBER 2023
Cartouche MO18-3 Zoetermeer MO18-3 (0-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Noordwijk MO18-2 Zoetermeer MO18-3 (1-0)final
Alecto MO18-2 HGC MO18-3 (0-2)final
Cartouche MO18-3 Roomburg MO18-3 (6-3)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
HGC MO18-3 Noordwijk MO18-2 (3-4)final
Zoetermeer MO18-3 Ring Pass Delft MO18-3 (0-1)scheduled
Cartouche MO18-3 Forescate MO18-2 (4-2)final
Roomburg MO18-3 Alecto MO18-2 (5-2)final
MAANDAG 27 NOVEMBER 2023
Forescate MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 (6-0)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Zoetermeer MO18-3 Forescate MO18-2 (0-2)final
Ring Pass Delft MO18-3 HGC MO18-3 (6-2)final
Alecto MO18-2 Cartouche MO18-3 (0-4)final
Noordwijk MO18-2 Roomburg MO18-3 (2-2)final