Dames 30-4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marlou van Dijk
Aanvoerder Karen Koenders
Manager Monique de Graaf-Rakemann
Manager Corien Visser-Boelstra
Coördinator dames Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden D30-2 HUDITO D30-2 10:00
HUDITO D30-3 HDM D30-4 11:00
Cartouche D30-5 Craeyenhout D30-2 12:25
Voorhout D30-1 Cartouche D30-4 12:30
Victoria D30-4 Leiden D30-3 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D30-2 3 9 3 0 0
2 HDM D30-4 3 7 2 1 0
3 Leiden D30-3 3 7 2 1 0
4 Craeyenhout D30-2 3 4 1 1 1
5 Ypenburg D30-1 3 4 1 1 1
6 HUDITO D30-3 2 3 1 0 1
7 Leiden D30-2 3 2 0 2 1
8 Cartouche D30-4 3 1 0 1 2
9 Victoria D30-4 2 1 0 1 1
10 Voorhout D30-1 2 1 0 1 1
11 Cartouche D30-5 3 1 0 1 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MHC Voorhout D30-1 12:30 uit
9 okt HC Ypenburg D30-1 14:15 thuis - KG2 water
16 okt LOHC D30-2 n.n.b uit
30 okt Craeyenhout D30-2 n.n.b thuis
6 nov D.H.C. Hudito D30-2 n.n.b uit
20 nov V.M.H.C. CARTOUCHE D30-5 n.n.b thuis
27 nov hdm D30-4 n.n.b uit
12 mrt LOHC D30-3 n.n.b uit
19 mrt HV Victoria D30-4 n.n.b thuis
26 mrt D.H.C. Hudito D30-3 n.n.b uit
2 apr MHC Voorhout D30-1 n.n.b thuis
16 apr HC Ypenburg D30-1 n.n.b uit
23 apr LOHC D30-2 n.n.b thuis
14 mei Craeyenhout D30-2 n.n.b uit
21 mei D.H.C. Hudito D30-2 n.n.b thuis
11 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D30-5 n.n.b uit
18 jun hdm D30-4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Leiden D30-2 Ypenburg D30-1 (1-1)scheduled
Craeyenhout D30-2 Voorhout D30-1 (2-2)scheduled
HUDITO D30-2 HUDITO D30-3 (5-0)final
Cartouche D30-4 Leiden D30-3 (1-2)final
HDM D30-4 Cartouche D30-5 (5-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leiden D30-3 HDM D30-4 (3-3)final
Voorhout D30-1 HUDITO D30-2 (1-8)final
Ypenburg D30-1 Craeyenhout D30-2 (3-2)scheduled
Cartouche D30-5 Leiden D30-2 (3-3)scheduled
Victoria D30-4 Cartouche D30-4 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D30-2 Leiden D30-2 (3-2)scheduled
Leiden D30-3 Cartouche D30-5 (4-0)final
Cartouche D30-4 HUDITO D30-3 (1-3)final
HDM D30-4 Victoria D30-4 (5-0)final
HUDITO D30-2 Ypenburg D30-1 (7-1)final