Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nienke Bakker
Aanvoerder Caroline Hurts
Aanvoerder Gian Schellekens
Coördinator dames Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDS D4 Leiden D9 10:45
Zoetermeer D5 Craeyenhout D5 13:00
Groen-Geel D16 Cartouche D4 14:00
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D12 14:30
Roomburg D9 Alecto-Augustinus D9 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer D5 3 9 3 0 0
2 Groen-Geel D16 2 6 2 0 0
3 Rijswijk D4 3 6 2 0 1
4 Leiden D9 3 6 2 0 1
5 Cartouche D4 3 5 1 2 0
6 HDS D4 3 4 1 1 1
7 Roomburg D9 3 4 1 1 1
8 Alecto-Augustinus D9 3 3 1 0 2
9 Groen-Geel D12 2 0 0 0 2
10 Craeyenhout D5 2 0 0 0 2
11 Klein Zwitserland D5 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Groen-Geel D16 14:00 uit
9 okt L.S.C. ALECTO D9 14:30 uit
16 okt LOHC D9 n.n.b thuis
30 okt Groen-Geel D12 15:45 uit
6 nov Craeyenhout D5 n.n.b thuis
20 nov Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b thuis
27 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer D5 n.n.b uit
12 mrt Klein Zwitserland D5 n.n.b uit
19 mrt HDS D4 n.n.b thuis
26 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b uit
2 apr Groen-Geel D16 n.n.b thuis
16 apr L.S.C. ALECTO D9 n.n.b thuis
23 apr LOHC D9 n.n.b uit
14 mei Groen-Geel D12 n.n.b thuis
21 mei Craeyenhout D5 n.n.b uit
11 jun Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b uit
18 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D5 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Cartouche D4 Klein Zwitserland D5 (7-0)scheduled
Leiden D9 Rijswijk D4 (4-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Zoetermeer D5 (0-7)scheduled
HDS D4 Roomburg D9 (0-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zoetermeer D5 Leiden D9 (4-0)scheduled
Rijswijk D4 Groen-Geel D12 (2-0)scheduled
HDS D4 Cartouche D4 (2-2)final
Klein Zwitserland D5 Alecto-Augustinus D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D16 Roomburg D9 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leiden D9 Klein Zwitserland D5 (2-0)scheduled
Craeyenhout D5 Rijswijk D4 (1-5)scheduled
Alecto-Augustinus D9 HDS D4 (0-8)final
Groen-Geel D12 Zoetermeer D5 (3-4)scheduled
Cartouche D4 Roomburg D9 (1-1)final