Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames Jong 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Emma van den Hee
Trainer Mike Antonissen
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forcial DJ1 10 28 9 1 0
2 Barendrecht DJ1 10 28 9 1 0
3 Cartouche DJ3 10 24 8 0 2
4 IJssel DJ3 10 16 5 1 4
5 Pollux DJ2 10 13 4 1 5
6 Rotterdam DJ1 10 13 4 1 5
7 Capelle DJ1 10 11 3 2 5
8 Victoria DJ6 10 10 3 1 6
9 Spijkenisse DJ2 10 9 2 3 5
10 Leonidas DJ6 10 5 1 2 7
11 Souburgh DJ1 10 -5 0 1 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas DJ6 Spijkenisse DJ2 3-3
Souburgh DJ1 (O) Cartouche DJ3 0-8
Pollux DJ2 IJssel DJ3 0-1
Forcial DJ1 Victoria DJ6 9-1
Barendrecht DJ1 Rotterdam DJ1 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Spijkenisse DJ2 Barendrecht DJ1 0-3
Capelle DJ1 (O) Souburgh DJ1 (O) 5-2
Victoria DJ6 Pollux DJ2 2-3
Rotterdam DJ1 Forcial DJ1 1-7
Cartouche DJ3 Leonidas DJ6 5-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Pollux DJ2 Rotterdam DJ1 2-3
Cartouche DJ3 Spijkenisse DJ2 6-2
Forcial DJ1 Barendrecht DJ1 2-2
Souburgh DJ1 (O) IJssel DJ3 1-4
Leonidas DJ6 Capelle DJ1 (O) 1-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Barendrecht DJ1 Pollux DJ2 3-0
Capelle DJ1 (O) Cartouche DJ3 1-8
Spijkenisse DJ2 Forcial DJ1 0-7
IJssel DJ3 Leonidas DJ6 3-1
Victoria DJ6 Souburgh DJ1 (O) 9-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Souburgh DJ1 (O) Rotterdam DJ1 0-3
Cartouche DJ3 IJssel DJ3 5-0
Pollux DJ2 Forcial DJ1 0-8
Capelle DJ1 (O) Spijkenisse DJ2 3-3
Leonidas DJ6 Victoria DJ6 0-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
IJssel DJ3 Capelle DJ1 (O) 5-2
Spijkenisse DJ2 Pollux DJ2 0-2
Victoria DJ6 Cartouche DJ3 1-8
Rotterdam DJ1 Leonidas DJ6 3-1
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Barendrecht DJ1 Souburgh DJ1 (O) 6-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas DJ6 Barendrecht DJ1 2-3
Capelle DJ1 (O) Victoria DJ6 3-2
Cartouche DJ3 Rotterdam DJ1 3-1
IJssel DJ3 Spijkenisse DJ2 2-5
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barendrecht DJ1 Cartouche DJ3 2-0
Victoria DJ6 IJssel DJ3 2-2
Rotterdam DJ1 Capelle DJ1 (O) 1-1
Forcial DJ1 Leonidas DJ6 8-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Victoria DJ6 Spijkenisse DJ2 6-1
Cartouche DJ3 Forcial DJ1 1-7
IJssel DJ3 Rotterdam DJ1 3-2
Leonidas DJ6 Pollux DJ2 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Forcial DJ1 Capelle DJ1 (O) 10-0
Barendrecht DJ1 IJssel DJ3 5-1
Souburgh DJ1 (O) Spijkenisse DJ2 1-1
Pollux DJ2 Cartouche DJ3 1-2
Rotterdam DJ1 Victoria DJ6 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Spijkenisse DJ2 Rotterdam DJ1 1-0
Capelle DJ1 (O) Pollux DJ2 0-5
Leonidas DJ6 Souburgh DJ1 (O) 5-2
Victoria DJ6 Barendrecht DJ1 1-3
IJssel DJ3 Forcial DJ1 1-6
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Pollux DJ2 Souburgh DJ1 (O) 5-1
WOENSDAG 4 DECEMBER 2019
Souburgh DJ1 (O) Forcial DJ1 0-11
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Capelle DJ1 (O) Barendrecht DJ1 1-4