DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veteranen C

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Michiel Haegens
Manager Guido Dommisse
Coördinator veteranen Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel HA Alphen HA
HGC HB Alecto HA
Kieviten HB hdm HD
Leiden HC Cartouche HC
Rijswijk HA Klein Zwitserland HC
Ypenburg HA Forescate HA 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate HA 11 33 11 0 0
2 Rijswijk HA 11 22 7 1 3
3 Cartouche HC 11 20 6 2 3
4 Klein Zwitserland HC 11 20 6 2 3
5 HGC HB 11 16 5 1 5
6 Leiden HC 11 16 4 4 3
7 Groen-Geel HA 11 16 4 4 3
8 hdm HD 11 15 4 3 4
9 Alecto HA 11 15 4 3 4
10 Alphen HA 11 6 2 0 9
11 Ypenburg HA 11 5 1 2 8
12 Kieviten HB 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt LOHC HC n.n.b uit
15 mrt De Kieviten HB n.n.b thuis
22 mrt Rijswijksche Hockey Club HA n.n.b uit
29 mrt Groen-Geel HA n.n.b thuis
5 apr HC Ypenburg HA 14:45 uit
19 apr HGC HB n.n.b thuis
10 mei L.S.C. ALECTO HA n.n.b uit
17 mei MHC Forescate HA n.n.b thuis
24 mei HC Alphen HA n.n.b uit
7 jun Klein Zwitserland HC n.n.b thuis
14 jun hdm HD n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto HA HGC HB 2-1
Forescate HA Ypenburg HA 5-0
Alphen HA Groen-Geel HA 2-3
hdm HD Kieviten HB 3-0
Klein Zwitserland HC Rijswijk HA 1-0
Cartouche HC Leiden HC 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leiden HC Alecto HA 2-1
Kieviten HB Cartouche HC 0-7
Rijswijk HA hdm HD 4-3
Groen-Geel HA Klein Zwitserland HC 1-1
Ypenburg HA Alphen HA 2-3
HGC HB Forescate HA 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Forescate HA Alecto HA 1-0
Kieviten HB Leiden HC 1-5
Alphen HA HGC HB 1-7
Cartouche HC Rijswijk HA 2-3
hdm HD Groen-Geel HA 2-2
Klein Zwitserland HC Ypenburg HA 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leiden HC Forescate HA 2-3
Rijswijk HA Kieviten HB 2-0
Groen-Geel HA Cartouche HC 1-3
Ypenburg HA hdm HD 1-3
HGC HB Klein Zwitserland HC 1-3
Alecto HA Alphen HA 6-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alphen HA Forescate HA 0-4
Rijswijk HA Leiden HC 6-1
Kieviten HB Groen-Geel HA 3-3
Klein Zwitserland HC Alecto HA 0-1
hdm HD HGC HB 1-0
Cartouche HC Ypenburg HA 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leiden HC Alphen HA 4-1
Groen-Geel HA Rijswijk HA 1-4
Ypenburg HA Kieviten HB 1-1
HGC HB Cartouche HC 7-3
Alecto HA hdm HD 3-3
Forescate HA Klein Zwitserland HC 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Kieviten HB HGC HB 0-2
Rijswijk HA Ypenburg HA 8-0
Groen-Geel HA Leiden HC 1-1
hdm HD Forescate HA 3-4
Klein Zwitserland HC Alphen HA 4-0
Cartouche HC Alecto HA 0-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leiden HC Klein Zwitserland HC 2-3
Ypenburg HA Groen-Geel HA 3-6
HGC HB Rijswijk HA 4-1
Alecto HA Kieviten HB 3-1
Forescate HA Cartouche HC 3-0
Alphen HA hdm HD 1-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Rijswijk HA Alecto HA 2-2
Kieviten HB Forescate HA 1-5
Groen-Geel HA HGC HB 3-1
Cartouche HC Alphen HA 5-2
hdm HD Klein Zwitserland HC 2-2
Ypenburg HA Leiden HC 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HGC HB Ypenburg HA 4-2
Alecto HA Groen-Geel HA 0-3
Forescate HA Rijswijk HA 6-0
Alphen HA Kieviten HB 1-0
Klein Zwitserland HC Cartouche HC 1-4
hdm HD Leiden HC 1-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Rijswijk HA Alphen HA 3-2
Kieviten HB Klein Zwitserland HC 0-4
Leiden HC HGC HB 5-5
Groen-Geel HA Forescate HA 0-7
Ypenburg HA Alecto HA 2-0
Cartouche HC hdm HD 3-0