Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kirstie Antonissen
Coördinator dames Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate D3 Roomburg D6 12:45
Cartouche D3 Leiden D7 12:50
Alphen D4 Pijnacker D5 13:00
HDM D4 Leonidas D18 14:30
Groen-Geel D7 Klein Zwitserland D4 16:25
Leonidas D19 Alecto-Augustinus D7 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D6 3 7 2 1 0
2 Pijnacker D5 3 7 2 1 0
3 Klein Zwitserland D4 3 7 2 1 0
4 Leiden D7 3 6 2 0 1
5 Alphen D4 3 5 1 2 0
6 Leonidas D18 3 5 1 2 0
7 HDM D4 3 4 1 1 1
8 Leonidas D19 3 4 1 1 1
9 Cartouche D3 3 2 0 2 1
10 Groen-Geel D7 3 1 0 1 2
11 Forescate D3 3 0 0 0 3
12 Alecto-Augustinus D7 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt LOHC D7 12:50 thuis - KG2 water
9 okt L.S.C. ALECTO D7 12:45 uit
16 okt R.H.V. Leonidas D19 12:35 thuis - KG2 water
30 okt hdm D4 n.n.b thuis
6 nov MHC Forescate D3 11:00 uit
13 nov Groen-Geel D7 n.n.b thuis
20 nov HC Alphen D4 n.n.b uit
27 nov R.H.V. Leonidas D18 n.n.b thuis
12 mrt HC Pijnacker D5 n.n.b thuis
19 mrt Klein Zwitserland D4 n.n.b uit
26 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b thuis
2 apr LOHC D7 n.n.b uit
16 apr L.S.C. ALECTO D7 n.n.b thuis
23 apr R.H.V. Leonidas D19 n.n.b uit
14 mei hdm D4 n.n.b uit
21 mei MHC Forescate D3 n.n.b thuis
4 jun Groen-Geel D7 n.n.b uit
11 jun HC Alphen D4 n.n.b thuis
18 jun R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Cartouche D3 (1-1)scheduled
Leonidas D18 Forescate D3 (5-1)final
Roomburg D6 Alecto-Augustinus D7 (5-1)final
Leiden D7 HDM D4 (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D4 Leonidas D19 (2-0)scheduled
Alphen D4 Groen-Geel D7 (6-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Forescate D3 Pijnacker D5 (1-4)final
Groen-Geel D7 Leonidas D18 (2-2)final
HDM D4 Alphen D4 (1-1)final
Cartouche D3 Klein Zwitserland D4 (1-1)final
Alecto-Augustinus D7 Leiden D7 (0-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Groen-Geel D7 (2-0)final
Leonidas D18 Alphen D4 (1-1)final
Klein Zwitserland D4 Forescate D3 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D7 HDM D4 (0-3)scheduled
Leiden D7 Leonidas D19 (1-2)scheduled
Roomburg D6 Cartouche D3 (3-0)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Leonidas D19 Roomburg D6 (1-1)scheduled