Dames 30A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lieke van Mourik
Aanvoerder Daisy van der Weijden-Dormits
Trainer-Coach Yvonne Koot

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30A Kampong D30A 19:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D30A 6 13 4 1 1
2 Gooische D30A 6 13 4 1 1
3 Pinoké D30A 6 11 3 2 1
4 Amsterdam D30A 5 10 3 1 1
5 Kampong D30B 6 10 3 1 2
6 hdm D30A 6 8 2 2 2
7 Klein Zwitserland D30A 6 8 2 2 2
8 Cartouche D30A 6 7 2 1 3
9 Bloemendaal D30A 6 5 1 2 3
10 Laren D30A 6 4 1 1 4
11 Spandersbosch D30A 6 4 1 1 4
12 Kampong D30A 5 3 0 3 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt hdm D30A 10:35 thuis - KG4 water
7 nov Gooische Hockey Club D30A n.n.b uit
14 nov Klein Zwitserland D30A n.n.b thuis
21 nov HC Bloemendaal D30A n.n.b thuis
28 nov 't Spandersbosch D30A n.n.b uit
13 mrt SV Kampong Hockey D30A n.n.b uit
20 mrt Pinoké D30A n.n.b thuis
27 mrt Hockey Club Rotterdam D30A n.n.b uit
3 apr AH & BC D30A n.n.b thuis
10 apr Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b uit
24 apr SV Kampong Hockey D30B n.n.b uit
8 mei hdm D30A n.n.b uit
15 mei Gooische Hockey Club D30A n.n.b thuis
22 mei Klein Zwitserland D30A n.n.b uit
29 mei HC Bloemendaal D30A n.n.b uit
12 jun 't Spandersbosch D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Gooische D30A Rotterdam D30A 2-0
hdm D30A Amsterdam D30A 0-2
Klein Zwitserland D30A Pinoké D30A 2-2
Spandersbosch D30A Bloemendaal D30A 2-3
Cartouche D30A Kampong D30A 2-0
Kampong D30B Laren D30A 3-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rotterdam D30A Klein Zwitserland D30A 4-1
Amsterdam D30A Gooische D30A 4-3
Pinoké D30A Cartouche D30A 1-1
Kampong D30A Spandersbosch D30A 1-1
Bloemendaal D30A Kampong D30B 2-2
Laren D30A hdm D30A 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kampong D30A Bloemendaal D30A 1-1
Spandersbosch D30A Pinoké D30A 0-2
Klein Zwitserland D30A Amsterdam D30A 1-1
Cartouche D30A Rotterdam D30A 0-4
Gooische D30A Laren D30A 5-1
hdm D30A Kampong D30B 1-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pinoké D30A Kampong D30A 5-0
Amsterdam D30A Cartouche D30A 11-1
Bloemendaal D30A hdm D30A 1-2
Kampong D30B Gooische D30A 2-4
Rotterdam D30A Spandersbosch D30A 5-0
Laren D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Gooische D30A hdm D30A 0-0
Cartouche D30A Laren D30A 4-2
Pinoké D30A Bloemendaal D30A 3-0
Klein Zwitserland D30A Kampong D30B 2-3
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 1-0
Kampong D30A Rotterdam D30A 1-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
hdm D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Laren D30A Spandersbosch D30A 3-1
Bloemendaal D30A Gooische D30A 1-6
Rotterdam D30A Pinoké D30A 4-0
Cartouche D30A Kampong D30B 2-3