Dames Jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lotte Rinner
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche DJ1 Zoetermeer DJ1 10:35
IJssel DJ1 Ypenburg DJ2 10:15
Klein Zwitserland DJ2 Forcial DJ1 13:15
Rijswijk DJ1-O HDM DJ1 15:15
Schiedam DJ2 Schiedam DJ1 12:45
Victoria DJ2 Victoria DJ1 9:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer DJ1 8 24 8 0 0
2 Klein Zwitserland DJ2 8 19 6 1 1
3 IJssel DJ1 8 16 5 1 2
4 Schiedam DJ1 8 15 5 0 3
5 Schiedam DJ2 8 14 4 2 2
6 Rijswijk DJ1 8 13 4 1 3
7 Victoria DJ1 8 11 3 2 3
8 Victoria DJ2 8 11 3 2 3
9 HDM DJ1 8 7 2 1 5
10 Cartouche DJ1 8 6 2 0 6
11 Forcial DJ1 8 3 1 0 7
12 Ypenburg DJ2 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ1 10:35 thuis - KG4 water
29 mei hdm DJ1 n.n.b uit
12 jun HV Victoria DJ1 12:25 thuis - KG4 water

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 13 MAART 2022
Victoria DJ1 IJssel DJ1 2-2
Forcial DJ1 Rijswijk DJ1-O 1-2
Klein Zwitserland DJ2 Victoria DJ2 3-1
Schiedam DJ2 Ypenburg DJ2 5-0
HDM DJ1 Zoetermeer DJ1 0-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Ypenburg DJ2 HDM DJ1 2-3
Zoetermeer DJ1 Victoria DJ1 3-2
IJssel DJ1 Schiedam DJ1 7-2
Cartouche DJ1 Forcial DJ1 5-1
Rijswijk DJ1-O Klein Zwitserland DJ2 0-5
Victoria DJ2 Schiedam DJ2 1-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Victoria DJ2 Ypenburg DJ2 3-0
Victoria DJ1 HDM DJ1 5-1
Schiedam DJ2 Rijswijk DJ1-O 2-4
Klein Zwitserland DJ2 Cartouche DJ1 7-1
Forcial DJ1 IJssel DJ1 0-3
Schiedam DJ1 Zoetermeer DJ1 0-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Zoetermeer DJ1 Forcial DJ1 8-1
IJssel DJ1 Klein Zwitserland DJ2 1-3
HDM DJ1 Schiedam DJ1 0-5
Rijswijk DJ1-O Victoria DJ2 1-1
Ypenburg DJ2 Victoria DJ1 0-7
Cartouche DJ1 Schiedam DJ2 2-5
ZONDAG 10 APRIL 2022
Schiedam DJ2 IJssel DJ1 3-2
Rijswijk DJ1-O Ypenburg DJ2 6-2
Victoria DJ2 Cartouche DJ1 3-0
Klein Zwitserland DJ2 Zoetermeer DJ1 1-2
Forcial DJ1 HDM DJ1 1-2
Schiedam DJ1 Victoria DJ1 7-1
MAANDAG 11 APRIL 2022
Schiedam DJ1 Cartouche DJ1 10-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
HDM DJ1 Klein Zwitserland DJ2 0-0
Zoetermeer DJ1 Schiedam DJ2 4-0
Cartouche DJ1 Rijswijk DJ1-O 2-6
Ypenburg DJ2 Schiedam DJ1 0-18
Victoria DJ1 Forcial DJ1 4-0
ZONDAG 1 MEI 2022
IJssel DJ1 Victoria DJ2 4-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Klein Zwitserland DJ2 Victoria DJ1 6-2
Cartouche DJ1 Ypenburg DJ2 6-5
Rijswijk DJ1-O IJssel DJ1 1-3
Victoria DJ2 Zoetermeer DJ1 1-8
Schiedam DJ2 HDM DJ1 2-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Schiedam DJ1 Klein Zwitserland DJ2 2-5
Victoria DJ1 Schiedam DJ2 2-2
HDM DJ1 Victoria DJ2 0-4
Zoetermeer DJ1 Rijswijk DJ1-O 4-1
IJssel DJ1 Cartouche DJ1 9-0
Ypenburg DJ2 Forcial DJ1 1-5
MAANDAG 16 MEI 2022
Forcial DJ1 Schiedam DJ1 0-11