DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen F zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ellen Govers
Aanvoerder Lieke Tiemersma
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DF
Bleiswijk DA Voorhout DA
Cartouche DE Roomburg DB
Craeyenhout DB Zoetermeer DB
Ring Pass Delft DA Cartouche DD
Spijkenisse DA Leiden DB

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft DA 11 27 8 3 0
2 Spijkenisse DA 11 24 8 0 3
3 Voorhout DA 11 22 7 1 3
4 Cartouche DD 11 17 4 5 2
5 Bleiswijk DA 11 16 5 1 5
6 Leiden DB 11 16 4 4 3
7 Craeyenhout DB 11 15 4 3 4
8 Zoetermeer DB 11 14 3 5 3
9 Cartouche DF 11 10 3 1 7
10 Roomburg DB 11 9 2 3 6
11 Berkel-Rodenrijs DB 11 8 2 2 7
12 Cartouche DE 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Berkel Rodenrijs DB n.n.b uit
15 mrt Craeyenhout DB n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DE n.n.b uit
29 mrt HV Spijkenisse DA n.n.b thuis
5 apr Ring Pass Delft DA n.n.b uit
19 apr V.M.H.C. CARTOUCHE DD n.n.b thuis
10 mei LOHC DB n.n.b uit
17 mei Leidse Hockey Club Roomburg DB n.n.b thuis
24 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB n.n.b uit
7 jun HV Bleiswijk DA n.n.b uit
14 jun MHC Voorhout DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche DF Berkel-Rodenrijs DB 6-0
Cartouche DD Ring Pass Delft DA 1-1
Voorhout DA Bleiswijk DA 3-2
Roomburg DB Cartouche DE 1-3
Leiden DB Spijkenisse DA 2-7
Zoetermeer DB Craeyenhout DB 3-3
WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Ring Pass Delft DA (0-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Cartouche DD 5-4
Berkel-Rodenrijs DB Voorhout DA 1-5
Craeyenhout DB Cartouche DF 2-1
Cartouche DE Zoetermeer DB 0-1
Ring Pass Delft DA Leiden DB 4-1
Spijkenisse DA Roomburg DB 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voorhout DA Craeyenhout DB 2-0
Cartouche DF Cartouche DE 1-0
Leiden DB Cartouche DD 1-1
Berkel-Rodenrijs DB Bleiswijk DA 1-0
Zoetermeer DB Spijkenisse DA 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout DB Berkel-Rodenrijs DB 2-0
Cartouche DE Voorhout DA 0-3
Spijkenisse DA Cartouche DF 6-2
Ring Pass Delft DA Zoetermeer DB 1-1
Bleiswijk DA Leiden DB 2-1
Cartouche DD Roomburg DB 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 1-0
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 5-2
Roomburg DB Leiden DB 0-0
Zoetermeer DB Cartouche DD 2-2
Voorhout DA Spijkenisse DA 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Bleiswijk DA Roomburg DB 1-0
Cartouche DE Craeyenhout DB 1-1
Spijkenisse DA Berkel-Rodenrijs DB 3-0
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 5-1
Cartouche DD Cartouche DF 2-2
Leiden DB Zoetermeer DB 3-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Cartouche DF Ring Pass Delft DA 0-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Craeyenhout DB Spijkenisse DA 0-1
Cartouche DE Bleiswijk DA 1-2
Zoetermeer DB Roomburg DB 3-0
Cartouche DF Leiden DB 1-3
Berkel-Rodenrijs DB Ring Pass Delft DA 0-2
Voorhout DA Cartouche DD 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bleiswijk DA Zoetermeer DB 4-4
Spijkenisse DA Cartouche DE 7-0
Ring Pass Delft DA Craeyenhout DB 3-1
Cartouche DD Berkel-Rodenrijs DB 4-1
Leiden DB Voorhout DA 2-2
Roomburg DB Cartouche DF 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Craeyenhout DB Cartouche DD 3-3
Berkel-Rodenrijs DB Leiden DB 0-3
Cartouche DE Ring Pass Delft DA 1-5
Voorhout DA Roomburg DB 0-1
Cartouche DF Zoetermeer DB 1-0
Spijkenisse DA Bleiswijk DA 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft DA Spijkenisse DA 2-0
Cartouche DD Cartouche DE 1-0
Leiden DB Craeyenhout DB 4-2
Roomburg DB Berkel-Rodenrijs DB 2-2
Zoetermeer DB Voorhout DA 2-3
Cartouche DF Bleiswijk DA 0-5
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Craeyenhout DB Roomburg DB 2-0
Berkel-Rodenrijs DB Zoetermeer DB 1-1
Bleiswijk DA Ring Pass Delft DA 0-4
Cartouche DE Leiden DB 1-1
Spijkenisse DA Cartouche DD 3-1
Voorhout DA Cartouche DF 6-1