DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veteranen LA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Frank van Diepenbeek
Coach Frank Bergeren
Coach Ralph van Brakel
Manager Frank Bergeren
Manager Ralph van Brakel
Coördinator veteranen Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Klein Zwitserland HLA hdm HLA 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit HLA 12 34 11 1 0
2 Pinoké HLA 12 28 9 1 2
3 Bloemendaal HLA 12 26 8 2 2
4 Leonidas HLA 12 24 8 0 4
5 hdm HLA 11 19 5 4 2
6 AthenA HLA 11 15 5 0 6
7 Alecto HLA 12 15 4 3 5
8 Xenios HLA 12 12 4 0 8
9 Dordrecht HLA 12 12 3 3 6
10 Cartouche HLA 12 12 3 3 6
11 SCHC HLA 12 11 3 2 7
12 Klein Zwitserland HLA 11 7 2 1 8
13 Bloemendaal HLB 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 1 SEPTEMBER 2019
hdm HLA Bloemendaal HLA 0-0
Alecto HLA Leonidas HLA 1-2
Pinoké HLA Klein Zwitserland HLA 7-1
Rotterdam-Victoria HLA SCHC HLA 2-1
Xenios HLA Cartouche HLA 4-2
Rood-Wit HLA Dordrecht HLA 6-1
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche HLA Rood-Wit HLA 0-7
SCHC HLA Xenios HLA 0-4
Klein Zwitserland HLA Rotterdam-Victoria HLA 4-1
Leonidas HLA Pinoké HLA 2-3
AthenA HLA Alecto HLA 0-1
Dordrecht HLA hdm HLA 2-3
Bloemendaal HLA Bloemendaal HLB 7-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal HLB hdm HLA 1-3
Xenios HLA Klein Zwitserland HLA 3-2
Rotterdam-Victoria HLA Leonidas HLA 1-3
Pinoké HLA AthenA HLA 3-2
Alecto HLA Bloemendaal HLA 1-6
Cartouche HLA Dordrecht HLA 0-0
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit HLA SCHC HLA 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm HLA Alecto HLA 2-2
Klein Zwitserland HLA Rood-Wit HLA 1-6
Bloemendaal HLA Pinoké HLA 3-2
SCHC HLA Cartouche HLA 1-2
Dordrecht HLA Bloemendaal HLB 3-0
Leonidas HLA Xenios HLA 7-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Cartouche HLA Klein Zwitserland HLA 3-1
SCHC HLA Dordrecht HLA 2-3
Xenios HLA AthenA HLA 2-4
Rood-Wit HLA Leonidas HLA 4-0
Alecto HLA Bloemendaal HLB 3-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Dordrecht HLA Alecto HLA 3-3
Bloemendaal HLA Xenios HLA 6-1
Klein Zwitserland HLA SCHC HLA 1-2
Leonidas HLA Cartouche HLA 3-0
AthenA HLA Rood-Wit HLA 1-4
Bloemendaal HLB Pinoké HLA 0-7
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Cartouche HLA AthenA HLA 2-4
SCHC HLA Leonidas HLA 2-1
Klein Zwitserland HLA Dordrecht HLA 0-0
Pinoké HLA Alecto HLA 3-1
Xenios HLA hdm HLA 2-3
Rood-Wit HLA Bloemendaal HLA 6-0
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
AthenA HLA SCHC HLA 1-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Dordrecht HLA Pinoké HLA 0-2
hdm HLA Rood-Wit HLA 3-3
Bloemendaal HLB Xenios HLA 2-1
Bloemendaal HLA Cartouche HLA 6-0
Leonidas HLA Klein Zwitserland HLA 2-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Cartouche HLA hdm HLA 1-3
SCHC HLA Bloemendaal HLA 0-0
Leonidas HLA Dordrecht HLA 5-0
Xenios HLA Alecto HLA 7-2
Rood-Wit HLA Bloemendaal HLB 5-0
Klein Zwitserland HLA AthenA HLA 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Alecto HLA Rood-Wit HLA 1-3
AthenA HLA Leonidas HLA 1-3
Bloemendaal HLA Klein Zwitserland HLA 7-3
hdm HLA SCHC HLA 3-3
Bloemendaal HLB Cartouche HLA 0-6
Pinoké HLA Xenios HLA 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
AthenA HLA Dordrecht HLA 1-0
Leonidas HLA Bloemendaal HLA 2-0
SCHC HLA Bloemendaal HLB 4-1
Cartouche HLA Alecto HLA 1-1
Rood-Wit HLA Pinoké HLA 6-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Bloemendaal HLA AthenA HLA 3-1
hdm HLA Leonidas HLA 3-1
Bloemendaal HLB Klein Zwitserland HLA 1-3
Alecto HLA SCHC HLA 2-0
Xenios HLA Dordrecht HLA 3-4
Pinoké HLA Cartouche HLA 3-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Dordrecht HLA Bloemendaal HLA 1-3
SCHC HLA Pinoké HLA 2-6
Klein Zwitserland HLA Alecto HLA 3-5
Leonidas HLA Bloemendaal HLB 6-0
Rood-Wit HLA Xenios HLA 10-1
AthenA HLA hdm HLA 3-1
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Pinoké HLA hdm HLA 6-4