DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Tomek Kotulski
Trainer-Coach Patrick Swaanenburg
Contactpersoon HTC Marc Smulders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas H2 (O) Kampong H2 (O) 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam H3 11 26 8 2 1
2 Hurley H2 11 25 8 1 2
3 Pinoké H2 11 24 7 3 1
4 Bloemendaal H2 11 24 7 3 1
5 Rotterdam H2 11 19 6 1 4
6 Kampong H2 10 18 6 0 4
7 Amsterdam H4 11 13 4 1 6
8 Leonidas H2 10 8 2 2 6
9 Klein Zwitserland H2 11 8 2 2 7
10 Cartouche H2 11 7 1 4 6
11 Amsterdam H2 11 6 1 3 7
12 Almere H2 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt AH & BC H4 n.n.b thuis
15 mrt Almeerse HC H2 n.n.b uit
22 mrt AH & BC H2 n.n.b thuis
29 mrt HC Bloemendaal H2 n.n.b uit
5 apr AH & BC H3 n.n.b thuis
19 apr Hockey Club Rotterdam H2 n.n.b uit
10 mei R.H.V. Leonidas H2 n.n.b thuis
17 mei Pinoké H2 n.n.b uit
24 mei Klein Zwitserland H2 n.n.b thuis
7 jun THC Hurley H2 n.n.b thuis
14 jun SV Kampong Hockey H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Almere H2 (O) Kampong H2 (O) 3-4
Bloemendaal H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 2-1
Amsterdam H4 Cartouche H2 (O) 6-4
Pinoké H2 (O) Amsterdam H3 3-3
Hurley H2 (O) Amsterdam H2 (O) 2-1
Rotterdam H2 (O) Leonidas H2 (O) 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche H2 (O) Almere H2 (O) 2-1
Amsterdam H2 (O) Amsterdam H4 3-7
Amsterdam H3 Hurley H2 (O) 5-2
Leonidas H2 (O) Pinoké H2 (O) 1-4
Klein Zwitserland H2 (O) Rotterdam H2 (O) 1-4
Kampong H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 2-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Amsterdam H4 Amsterdam H3 3-4
Amsterdam H2 (O) Cartouche H2 (O) 3-2
Hurley H2 (O) Leonidas H2 (O) 5-2
Rotterdam H2 (O) Kampong H2 (O) 5-1
Pinoké H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 5-2
Bloemendaal H2 (O) Almere H2 (O) 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Amsterdam H3 Amsterdam H2 (O) 9-4
Almere H2 (O) Rotterdam H2 (O) 1-2
Kampong H2 (O) Pinoké H2 (O) 2-5
Leonidas H2 (O) Amsterdam H4 2-2
Klein Zwitserland H2 (O) Hurley H2 (O) 0-2
Cartouche H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Amsterdam H2 (O) Leonidas H2 (O) 0-1
Amsterdam H4 Klein Zwitserland H2 (O) 4-3
Hurley H2 (O) Kampong H2 (O) 4-1
Pinoké H2 (O) Almere H2 (O) 4-2
Rotterdam H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 1-4
Amsterdam H3 Cartouche H2 (O) 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland H2 (O) Amsterdam H2 (O) 3-3
Kampong H2 (O) Amsterdam H4 6-2
Almere H2 (O) Hurley H2 (O) 1-3
Leonidas H2 (O) Amsterdam H3 3-6
Cartouche H2 (O) Rotterdam H2 (O) 2-2
Bloemendaal H2 (O) Pinoké H2 (O) 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Amsterdam H4 Almere H2 (O) 3-1
Hurley H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 1-2
Amsterdam H3 Klein Zwitserland H2 (O) 12-2
Amsterdam H2 (O) Kampong H2 (O) 2-4
Leonidas H2 (O) Cartouche H2 (O) 4-3
Pinoké H2 (O) Rotterdam H2 (O) 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Cartouche H2 (O) Pinoké H2 (O) 1-5
Bloemendaal H2 (O) Amsterdam H4 8-5
Rotterdam H2 (O) Hurley H2 (O) 2-3
Almere H2 (O) Amsterdam H2 (O) 1-1
Klein Zwitserland H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-0
Kampong H2 (O) Amsterdam H3 5-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Amsterdam H3 Almere H2 (O) 6-1
Klein Zwitserland H2 (O) Cartouche H2 (O) 2-2
Amsterdam H4 Rotterdam H2 (O) 2-3
Hurley H2 (O) Pinoké H2 (O) 2-2
Amsterdam H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 3-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Bloemendaal H2 (O) Amsterdam H3 1-5
Rotterdam H2 (O) Amsterdam H2 (O) 5-1
Pinoké H2 (O) Amsterdam H4 6-3
Almere H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-1
Kampong H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 6-4
Hurley H2 (O) Cartouche H2 (O) 6-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Cartouche H2 (O) Kampong H2 (O) 0-3
Klein Zwitserland H2 (O) Almere H2 (O) 4-3
Leonidas H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 4-4
Amsterdam H3 Rotterdam H2 (O) 4-0
Amsterdam H2 (O) Pinoké H2 (O) 4-4
Amsterdam H4 Hurley H2 (O) 1-3