Club
Vereniging
Historie
Maatschappelijke positie
Vrijwilligers
Organisatie
Commissies
Vacatures
Lidmaatschap
Aanmelden
Opzeggen
Contributie
Beleid
Cartousje
Clubregels
Clubhuis
Bar
Keuken
Sportcomplex
Evenementen
Promotieklasse Cup
Fanshop
Hockey
Jeugd
Jongste jeugd
Junioren
Clinics & toernooien
Senioren
(Jong) Senioren
Veteranen
Trimmers
Toernooien
Tophockey
Heren 1
Dames 1
LG hockey
Teams
Arbitrage
Trainers
Coaches
Keepers
Agenda
Wedstrijden
Trainingen
Clubagenda
Partners
Sponsoren
Sponsoracties
Sponsormogelijkheden
Businessclub Cartouche
Vrienden van Cartouche
Cartouche Bruist
OnzeClubwinkel
Nieuws
Contact
Contactpersonen
Adres en route
Inloggen
Trainingsschema
Hieronder tref je het trainingsschema voor het lopende seizoen. Eventuele (tijdelijke) uitzonderingen op het trainingsschema tref je in het nieuwsoverzicht.
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zondag
Senioren
D3
20:45 - 22:00
Rabobank - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MO18-1
19:00 - 20:30
KG4 - AB
Trainer(s)
Tobias Smit
Sarah Goes
Opmerkingen
MO18-2
20:00 - 21:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
MO18-3
19:00 - 20:00
KG3
Trainer(s)
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
MO18-4
19:00 - 20:00
KG3
Trainer(s)
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1
18:30 - 19:45
KG2 - AB
Trainer(s)
Judith Verweij
Ruben Kikke
Opmerkingen
MO16-2
18:30 - 19:45
KG2 - CD
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
MO16-3
17:15 - 18:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Chailyn van Leeuwen
Opmerkingen
Junioren C
MO14-1
17:15 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Dave Dommisse
Sarah Goes
Opmerkingen
MO14-2
17:45 - 19:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Jordi Pavloff
Lieve van der Rijken
Opmerkingen
MO14-5
17:45 - 19:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
MO14-7
17:45 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Bryan van Leeuwaarde
Femke Pronk-Zaaijer
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
16:30 - 17:45
KG4 - AB
Trainer(s)
Annejet van den Bos
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
MO12-2
16:15 - 17:30
KG4 - CD
Trainer(s)
Emma van der Laan
Senna Lechheb
Opmerkingen
MO12-3
16:30 - 17:45
KG3 - CD
Trainer(s)
Edzo Braaksma
Opmerkingen
MO12-6
16:00 - 17:15
KG5 - CD
Trainer(s)
Frederieke Tamsma
Mathilde Kuijpers
Opmerkingen
MO12-7
16:00 - 17:15
KG5 - AB
Trainer(s)
Sophie Godijn
Annemijn Verschoor
Opmerkingen
MO12-8
16:30 - 17:45
KG3 - AB
Trainer(s)
Sofia van de Winckel
Emma te Slaa
Opmerkingen
Overig
Trimmers Do1
20:30 - 22:00
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
Trimmers Do2
20:30 - 22:00
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H1
19:00 - 20:45
Rabobank
Trainer(s)
Robbert Groeneveld
Opmerkingen
H3
21:00 - 22:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainen zelf
H30-1
21:00 - 22:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainen zelf
H30-2
19:45 - 21:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainen zelf
H30-3
19:45 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainen zelf
H30-5
21:00 - 22:15
KG5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainen zelf
H45-1
20:45 - 22:00
Rabobank - CD
Trainer(s)
Jeroen van Koperen
Opmerkingen
H45-2
21:00 - 22:15
KG5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JO18-1
19:00 - 20:30
KG4 - CD
Trainer(s)
Patrick Swaanenburg
Tobias Smit
Opmerkingen
JO18-3
18:30 - 19:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Mark Wieringa
Opmerkingen
JO18-4
19:45 - 21:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Chailyn van Leeuwen
Opmerkingen
JO18-5
18:30 - 19:45
KG5 - AB
Trainer(s)
Chailyn van Leeuwen
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1
17:45 - 19:00
Rabobank - AB
Trainer(s)
Pieter Pieterse
Ralph Kikke
Opmerkingen
JO16-2
17:45 - 19:00
Rabobank - CD
Trainer(s)
Tijn van Beek
Tom Provily
Opmerkingen
Junioren C
JO14-1
17:15 - 18:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Bas van der Drift
Pepijn Smit
Opmerkingen
JO14-2
17:15 - 18:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Max Arnold
Opmerkingen
Junioren D
JO12-1
16:30 - 17:45
Rabobank - CD
Trainer(s)
Tijn Hofland
Tom Provily
Opmerkingen
JO12-2
16:30 - 17:45
Rabobank - AB
Trainer(s)
Raymond van der Velde
Teun Zwaan
Opmerkingen
JO12-3
17:45 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Tjeerd-Jan Aghina
Opmerkingen
JO12-4
16:00 - 17:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Pepijn Nanninga
Simon Veneboer
Opmerkingen
Overig
Scholen
14:00 - 15:30
KG5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Patou BSO
16:00 - 18:00
Mini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Patou BSO
16:00 - 18:00
LG7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Sleeptraining
18:00 - 19:00
Mini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainer is Friso van Hooft
Home
|
Hockey
|
Trainingsschema
Wedstrijden
Kies een datum:
zaterdag 20 april 2024
zondag 21 april 2024
maandag 22 april 2024
dinsdag 23 april 2024
donderdag 25 april 2024
zondag 28 april 2024
zondag 5 mei 2024
zaterdag 11 mei 2024
zondag 12 mei 2024
maandag 13 mei 2024
vrijdag 17 mei 2024
zaterdag 18 mei 2024
zondag 19 mei 2024
dinsdag 21 mei 2024
woensdag 22 mei 2024
zaterdag 25 mei 2024
zondag 26 mei 2024
maandag 27 mei 2024
woensdag 29 mei 2024
zaterdag 1 juni 2024
zondag 2 juni 2024
zaterdag 8 juni 2024
zondag 9 juni 2024
vrijdag 14 juni 2024
zaterdag 15 juni 2024
zondag 16 juni 2024
vrijdag 28 juni 2024
Snel naar
DWF
Arbitrage
Diensten
Clubhuis
EHBO
Inloggen
Zoeken
Zoek
Hoofdsponsor
Clubagenda
18-4
Tafeltjesavond Jeugdcommissie
18-4
Teambespreking Heren 1
19-4
Tafeltjesavond Jeugdcommissie
20-4
Teambespreking JO14-1
20-4
Teambespreking JO16-2
Toon alles