DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dit schema loopt van 1-9-2019 t/m 1-12-2019
Senioren
D3
19:45 - 21:00
Riverdale - CD
Trainer(s)
Mike Antonissen
Opmerkingen
D4
19:45 - 21:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ1
21:00 - 22:15
KG5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
21:00 - 22:15
Riverdale - CD
Trainer(s)
Mike Antonissen
Opmerkingen
DJ3
18:30 - 19:45
Riverdale - CD
Trainer(s)
Mike Antonissen
Opmerkingen
DVA zo
21:00 - 22:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Arnoud Troe
Opmerkingen
DVB zo
20:30 - 21:45
Riverdale - AB
Trainer(s)
Robert de Ruiter
Opmerkingen
DVC zo
19:45 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
DVD zo
19:45 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
DVE zo
19:45 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
DVF zo
19:45 - 21:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA2
19:15 - 20:30
Riverdale - AB
Trainer(s)
Robert de Ruiter
Opmerkingen
MA3
18:30 - 19:45
KG2 - AB
Trainer(s)
Jochem Veltman
Opmerkingen
MA4
19:15 - 20:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MA6
19:15 - 20:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Eline Freeze
Isabelle Burger
Opmerkingen
Junioren D
MD4
17:15 - 18:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Kim van Loon-Bots
Mark Wieringa
Opmerkingen
MD5
17:15 - 18:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Isabelle Ligteringen
Niels van Drimmelen
Pim Arends
Opmerkingen
MD7
17:15 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Femke Meijer
Marijn Verhoeven
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:00 - 17:00
Riverdale
Trainer(s)
Isabel Franken
Julie Hudig
Opmerkingen
Circuittraining
M8E2
16:00 - 17:00
Riverdale
Trainer(s)
Laurine Groothuis
Lotte Tjebbes
Opmerkingen
Circuittraining
M8E3
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Opmerkingen
Circuittraining
M8E4
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Tjeerd Schrier
Opmerkingen
Circuittraining
M8E5
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Femke Pronk-Zaaijer
Opmerkingen
Circuittraining
Jongste jeugd E
M6E1
15:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Francien Martin-visscher
Jeroen van Koperen
Kiona Hartman-maas
Walter van den Bergh
Opmerkingen
Circuittraining
M6E2
15:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Charlotte Bliek
Maxime van der Laan-Kummeling
Nadine Dommisse
Opmerkingen
Circuittraining
M6E3
15:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Elsbeth Dijkman
Viktorien Mos
Opmerkingen
Circuittraining
M6E4
15:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Rogier Mattousch*
Viola de Vries
Opmerkingen
Circuittraining
M6E5
15:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Esther Drouen-Gemser
Michelle Verhulst
Opmerkingen
Circuittraining
M6E6
15:00 - 16:00
KG2
Trainer(s)
Pamela van den Berg-van Kessel
Martine Uiterwijk Winkel
Opmerkingen
Circuittraining
Jongste jeugd F
MF1
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Ferry Pikavet
Marieke Wolters
Renske Teunen
Opmerkingen
Circuittraining
MF2
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Hiddeke Douma
Marnix Jansen
Rian van Daalen
Sander Aukema
Opmerkingen
Circuittraining
MF3
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Adriaan Brok
Pieter Pieterse
Opmerkingen
Circuittraining
MF4
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
Circuittraining
MF5
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Duco Dalenoord
Marleen van Wijk
Opmerkingen
Circuittraining
Overig
Smurfen meisjes
14:00 - 15:00
KG4
Trainer(s)
Bas van der Heijden
Caroline Huizer
Inge Kneppelhout-Reijnen
Jaap Thiadens
Jeroen Smits
Liselotte Venhuizen
Lucie Vorster
Maaike Bouma
Marije de Wit*
Ron de Wit
Rein Rambaldo
Opmerkingen
Circuittraining
Trimmers Wo1
20:30 - 22:00
KG3
Trainer(s)
Menno van de Velde
Opmerkingen
Senioren
H4
20:45 - 22:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H6
19:30 - 20:45
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ3
19:45 - 21:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Vet D
19:45 - 21:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Vet LB
20:45 - 22:00
Mini
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA3
17:15 - 18:30
Riverdale - CD
Trainer(s)
Mike Antonissen
Opmerkingen
JA4
18:00 - 19:15
Riverdale - AB
Trainer(s)
Robert de Ruiter
Opmerkingen
Junioren B
JB3
17:00 - 18:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
Junioren C
JC3
18:15 - 19:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 17:00
Riverdale
Trainer(s)
Ralph Kikke
Gijs Schop
Opmerkingen
Circuittraining
J8E2
16:00 - 17:00
Riverdale
Trainer(s)
Bas van der Drift
Bram Jakobsen
Pepijn van Iperen
Opmerkingen
Circuittraining
J8E3
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Danny Mulder
Roos Stuurman
Opmerkingen
Circuittraining
J8E4
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Loek Meijering
Maxim Pronk
Opmerkingen
Circuittraining
Jongste jeugd E
J6E1
15:00 - 16:00
Riverdale
Trainer(s)
Arnoud Troe
Arjo Bunnik
Opmerkingen
Circuittraining
J6E2
15:00 - 16:00
Riverdale
Trainer(s)
Opmerkingen
Circuittraining
J6E3
15:00 - 16:00
Riverdale
Trainer(s)
Joke Uilenreef-Visser
Job Gompen
Opmerkingen
Circuittraining
J6E4
15:00 - 16:00
Riverdale
Trainer(s)
Jan Heijmans
Luanca Hordijk (wed.)
Marianne Schijff-van der Bruggen
Opmerkingen
Circuittraining
J6E5
15:00 - 16:00
Riverdale
Trainer(s)
Merel van Aardenne
Opmerkingen
Circuittraining
Jongste jeugd F
JF1
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Sander van Meerten
Tjeerd-Jan Aghina
Opmerkingen
Circuittraining
JF2
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Josselien Zilli-van den Broek
Maartje Wijn
Opmerkingen
Circuittraining
JF3
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Carolien Martens
Roel Honning
Maaike van Zijl
Opmerkingen
Circuittraining
JF4
15:00 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Danny Mulder
Ivo Heck
Opmerkingen
Circuittraining
Overig
Smurfen jongens
14:00 - 15:00
KG4
Trainer(s)
Christiaan Vos
Esther Drouen-Gemser
Geesje van Woerden
Ivo Heck
Jan Hein Wagemans
Job Gompen
Karoly Schut
Maartje Braat-Hutter
Marianne Bongaerts
Marjolijn Kerssemakers
Matthijs Veld
Paulette Oerlemans-Egberts
Raymond van der Velde
Rogier Morsink
Ursula Kornman
Akin Ozkutan
Walter van den Bergh
Rein Rambaldo
Opmerkingen
Circuittraining
Smallsteps BSO
14:00 - 18:00
Mini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Smallsteps BSO
14:00 - 18:00
LG7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining
16:15 - 19:45
KG4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Goalieworks