Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Nog geen verslagen.
1. Bestuur
Paul Spaargaren Bestuurslid 2. Voorzitter  
Marike Laning Bestuurslid 3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter  
Albert-Jan Kroezen Bestuurslid 4. Penningmeester  
Josephine Jr Brakenhoff Bestuurslid 5. Bestuurslid Externe Betr. en Sponsoring  
Allard de Wolf Bestuurslid 6. Bestuurslid TZ Jeugd, LG en Zaalhockey  
Hugo Herman de Groot Bestuurslid 7. Bestuurslid TZ Senioren en Tophockey  
Albert Meijer Bestuurslid 8. Bestuurslid Algemene Zaken  
Edwin de Groot Bestuurslid 9. Bestuurslid Events en PR  
2. Voorzitter
Frank Twaalfhoven Commissie voorzitter Vertrouwenscommissie  
Frits Steenbruggen Commissie lid Vertrouwenscommissie  
3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter
Danielle van Iperen Commissie voorzitter Aannamecommissie  Coördinator uitvoering aannamebeleid nieuwe leden
Albertine van der Wal-de Zoeten Commissie lid Ambassade voor Sportiviteit & Respect  
Robert de Ruiter Commissie voorzitter Arbitragecommissie  
Sylvia Sebel-caspers Commissie lid Arbitragecommissie  Administratieve ondersteuning
Peter Ottengraf Commissie voorzitter Medische Commissie  
Inge Nord Commissie voorzitter Tuchtcommissie  
Liesbeth Geelen Commissie lid VOG commissie   Administratieve ondersteuning VOG proces
Bas van der Heijden Commissie voorzitter VOG commissie   Coördinator VOG aanvragen
4. Penningmeester
Jan-Willem de Koning Commissie voorzitter Barcommissie  
Sandra van 't Hof Commissie voorzitter Barcommissie  Gezonde Sportkantine
Lisette van der Kellen Commissie voorzitter Grote Clubactie  
Hein Athmer Commissie voorzitter Kascommissie  
5. Externe betr. en Sponsoring
Jacqueline Vreeburg Commissie voorzitter Cartouche Magazine  
Joke Uilenreef-visser Commissie voorzitter Kledingcommissie  
6. TZ Jeugd, LG en Zaalhockey
Fred Loeb Commissie voorzitter LG Hockey  
Matthijs Minderhoud Commissie voorzitter TZ Jeugd  
Arno de Jonge Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O JC/D
Irene Verheijen-Duwaer Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O MA/B
Heleen Kernkamp Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O MC/D
Anouk Schönau Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JA
Jeroen de Bree Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JB
Marie-Therese van Driel Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JC
Olav Provily Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JD
Maarten Schenk Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MA
Duco Dalenoord Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MB
Marije Bedaux Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MD
Patrick van den Bos Commissie voorzitter TZ Jongste Jeugd  
Marjolijn Kerssemakers Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Benjamini  
Laura van der Weij Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Benjamini  
Claire Lurvink Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Benjamini  
Wouter Schild Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Derek-Jan van Rees Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Harriet van Rijs Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Tijmen van Iersel Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Marieke Bedaux Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Remco de Boer Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Noortje de Vries Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Caroline Middelburg Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Inger Huizing Commissie lid TZ Jongste jeugd - Smurfen  
Petra Goudsmit Commissie lid TZ Jongste jeugd - Smurfen  
Frank Benckhuijsen Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jongste jeugd  
Saskia Veldhuis Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jr  
Nadia Lengkeek Commissie voorzitter Wedstrijdsecr zaal  
Michiel Knoester Commissie voorzitter Zaalhockey  
7. TZ Senioren en Tophockey
Karel Doorman Commissie voorzitter Tophockey  
Gerdine ter Kuile Commissie voorzitter Wedstrijdsecr sr  
8. Algemene Zaken
Thijs How Commissie voorzitter Materiaalcommissie  
Albert Meijer Commissie voorzitter Projectteam Zaalhockey Blaashal  
Victoire Korteweg Commissie voorzitter Schoonmaakcommissie  
Fred Kranstauber Commissie lid Verenigingsmanager  
Leen van der Toorn Commissie lid Vrijwilligerscommissie  Administratieve ondersteuning
9. Events en PR
Frank Meester Commissie voorzitter Communicatiecommissie   
Corien Visser-boelstra Commissie lid Communicatiecommissie   Nieuwsbrief + bulkmail
Nicole Visser Commissie lid Gebruik clubhuis  Verhuur Clubhuis
Nienke Bakker Commissie voorzitter Junioren Events  A&B-C&D-Mini-feesten
Marco Nieuwenhuize Commissie voorzitter Schoolhockeytoernooi  
Jan Willem Graver Commissie voorzitter Senioren Events  Team Moulin Rouge
Michiel Knoester Commissie voorzitter Slagroomtoernooi  
Aanverwante Stichtingen
Eduard Weijgers Bestuurslid Businessclub  Voorzitter
Annette Berendsen Commissie lid Youth4Youth