Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Nog geen verslagen.
1. Bestuur
Paul Spaargaren Bestuurslid 2. Voorzitter  
Marike Laning Bestuurslid 3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter  
Albert-Jan Kroezen Bestuurslid 4. Penningmeester  
Josephine Jr Brakenhoff Bestuurslid 5. Bestuurslid Externe Betr. en Sponsoring  
Allard de Wolf Bestuurslid 6. Bestuurslid TZ Jeugd en Zaalhockey  
Hugo Herman de Groot Bestuurslid 7. Bestuurslid TZ Senioren en Tophockey  
Albert Meijer Bestuurslid 8. Bestuurslid Algemene Zaken  
Edwin de Groot Bestuurslid 9. Bestuurslid Events en PR  
2. Voorzitter
Frank Twaalfhoven Commissie voorzitter Vertrouwenscommissie  
Frits Steenbruggen Commissie lid Vertrouwenscommissie  
Lex Oostendorp Commissie lid Vertrouwenspersoon  
Aynur Stockmann Commissie lid Vertrouwenspersoon  
3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter
Danielle van Iperen Commissie voorzitter Aannamecommissie  Coördinator uitvoering aannamebeleid nieuwe leden
Albertine van der Wal-de Zoeten Commissie lid Ambassade voor Sportiviteit & Respect  
Robert de Ruiter Commissie voorzitter Arbitragecommissie  
Nicole Visser Commissie lid Gebruik clubhuis  Verhuur Clubhuis
Peter Ottengraf Commissie voorzitter Medische Commissie  
Inge Nord Commissie voorzitter Tuchtcommissie  
Bas van der Heijden Commissie voorzitter VOG commissie   Coördinator VOG aanvragen
4. Penningmeester
Jan-Willem de Koning Commissie voorzitter Barcommissie  
Sandra van 't Hof Commissie voorzitter Barcommissie  Gezonde Sportkantine
Lisette van der Kellen Commissie voorzitter Grote Clubactie  
Hein Athmer Commissie voorzitter Kascommissie  
5. Externe betr. en Sponsoring
Jacqueline Vreeburg Commissie voorzitter Cartouche Magazine  
Joke Uilenreef-visser Commissie voorzitter Kledingcommissie  
6. TZ Jeugd en Zaalhockey
Fred Loeb Commissie voorzitter LG Hockey  
Matthijs Minderhoud Commissie voorzitter TZ Jeugd  
Bryan de Munck Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O JA/B
Arno de Jonge Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O JC/D
Machteld Weijers Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O MA/B
Nicole de Groot Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O MC/D
Frans Geers* Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JA
Jeroen de Bree Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JB
Chantal Groenewegen Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JC
Olav Provily Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JD
Maarten Schenk Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MA
Anouk Schönau Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MB
Noortje van Bruggen Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MC
Albertine van der Wal-de Zoeten Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MD
Patrick van den Bos Commissie voorzitter TZ Jongste Jeugd  
Marjolijn Kerssemakers Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Benjamini  
Laura van der Weij Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Benjamini  
Claire Lurvink Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Benjamini  
Remco de Boer Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Marije Bedaux Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Caroline Middelburg Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Tijmen van Iersel Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Dave Dommisse Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Wouter Schild Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Harriet van Rijs Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Petra Goudsmit Commissie lid TZ Jongste jeugd - Smurfen  
Inger Huizing Commissie lid TZ Jongste jeugd - Smurfen  
Karen van den Heuvel Commissie lid TZ Jongste jeugd - Smurfen  
Irene Zuliani-mans Commissie lid TZ Jongste jeugd - Smurfen  
Michiel Knoester Commissie voorzitter Zaalhockey  
7. TZ Senioren en Tophockey
Karel Doorman Commissie voorzitter Tophockey  
8. Algemene Zaken
Thijs How Commissie voorzitter Materiaalcommissie  
Ewoud Halewijn Commissie voorzitter Ontvangsttafel  
Albert Meijer Commissie voorzitter Projectteam Zaalhockey Blaashal  
Victoire Korteweg Commissie voorzitter Schoonmaakcommissie  
Fred Kranstauber Commissie lid Verenigingsmanager  
Marion Wouda Commissie voorzitter Vrijwilligerscommissie  
9. Events en PR
Frank Meester Commissie voorzitter Communicatiecommissie   
Corien Visser-boelstra Commissie lid Communicatiecommissie   Nieuwsbrief + bulkmail
Kirstie Antonissen Commissie voorzitter Junioren Events  A&B-C&D-Mini-feesten
Sascha Veltrop Commissie lid Junioren Events  A&B-C&D-Mini-feesten
Michiel Knoester Commissie voorzitter RABO Slagroomtoernooi  
Marco Nieuwenhuize Commissie voorzitter Schoolhockeytoernooi  
Jan Willem Graver Commissie voorzitter Senioren Events  
Aanverwante Stichtingen
Eduard Weijgers Bestuurslid Businessclub  Voorzitter
Carolien Nobel Commissie voorzitter Youth4Youth