Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maureen van den Bree
Manager Sanderijn Vermeeren-van Holten
Trainer Arnoud Troe
Trainer-Coach Don Tissen
Assistent Trainer-Coach Annelot van der Linden
Looptrainer Suzanne van der Molen
Fysiotherapeut Liza Schreuder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Terriërs D1 Schaerweijde D1 12:45
Voordaan D1 Cartouche D1 12:45
AMVJ D1 Schiedam D1 12:45
Union D1 Eindhoven D1 12:45
Leiden D1 HUDITO D1 12:45
Myra D1 Breda D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D1 3 9 3 0 0
2 Schaerweijde D1 3 7 2 1 0
3 Breda D1 3 7 2 1 0
4 Schiedam D1 3 5 1 2 0
5 Terriërs D1 3 4 1 1 1
6 Cartouche D1 3 4 1 1 1
7 Myra D1 3 3 1 0 2
8 Eindhoven D1 3 2 0 2 1
9 Voordaan D1 3 2 0 2 1
10 AMVJ D1 3 2 0 2 1
11 Union D1 3 1 0 1 2
12 HUDITO D1 3 1 0 1 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MMHC Voordaan D1 12:45 uit
9 okt D.H.C. Hudito D1 12:45 uit
16 okt BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
30 okt Schaerweijde D1 12:45 uit
6 nov HC Schiedam D1 n.n.b thuis
13 nov HC Eindhoven D1 12:45 uit
20 nov Union D1 n.n.b thuis
27 nov Hockeyclub AMVJ D1 n.n.b uit
5 mrt H.V. de Terriërs D1 n.n.b uit
12 mrt HV Myra D1 n.n.b thuis
19 mrt LOHC D1 12:45 uit
26 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
2 apr D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis
16 apr BH&BC Breda D1 n.n.b uit
23 apr Schaerweijde D1 n.n.b thuis
30 apr HC Schiedam D1 n.n.b uit
7 mei HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
14 mei Union D1 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub AMVJ D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Schiedam D1 Voordaan D1 (2-2)final
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 (3-3)scheduled
Breda D1 Union D1 (2-0)final
HUDITO D1 AMVJ D1 (2-2)final
Cartouche D1 Terriërs D1 (2-2)scheduled
Leiden D1 Myra D1 (5-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Myra D1 Cartouche D1 (0-1)scheduled
Terriërs D1 HUDITO D1 (5-2)final
AMVJ D1 Breda D1 (1-1)final
Union D1 Schaerweijde D1 (0-1)final
Eindhoven D1 Schiedam D1 (2-3)scheduled
Voordaan D1 Leiden D1 (0-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Schiedam D1 Union D1 (3-3)final
Schaerweijde D1 AMVJ D1 (2-0)final
Breda D1 Terriërs D1 (3-2)scheduled
HUDITO D1 Myra D1 (1-2)final
Cartouche D1 Leiden D1 (0-1)scheduled
Eindhoven D1 Voordaan D1 (0-0)final