DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

1. Bestuur
Paul Spaargaren Bestuurslid 2. Voorzitter  
Fleur van den Hoek Bestuurslid 3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter  
Albert-Jan Kroezen Bestuurslid 4. Penningmeester  
Sander Kernkamp Bestuurslid 5. Sponsoring en #CartoucheVerenigt  
Matthijs Minderhoud Bestuurslid 6. Bestuurslid TZ Jeugd, LG en Zaalhockey  
Marco Alewijnse Bestuurslid 7. Bestuurslid TZ Senioren en Tophockey  
Albert Meijer Bestuurslid 8. Bestuurslid Algemene Zaken  
Edwin de Groot Bestuurslid 9. Bestuurslid Events en PR  
2. Voorzitter
Frank Twaalfhoven Commissie voorzitter Vertrouwenscommissie  
Marie-louise de Smit Commissie lid Vertrouwenscommissie  
Aynur Stockmann Commissie lid Vertrouwenscontactpersonen  
Lex Oostendorp Commissie lid Vertrouwenscontactpersonen  
3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter
Danielle van Iperen Commissie voorzitter Aannamecommissie  Coördinator uitvoering aannamebeleid nieuwe leden
Chantal Groenewegen Commissie lid Ambassade voor Sportiviteit & Respect  
Robert de Ruiter Commissie voorzitter Arbitragecommissie  
Peter Ottengraf Commissie voorzitter Medische Commissie  
Ferdy Walvoort Commissie voorzitter Tuchtcommissie  
Lucas Kneppelhout Commissie voorzitter VOG commissie   Coördinator VOG aanvragen
4. Penningmeester
Adriaan Daniels* Commissie lid Financiele Commissie  
Lisette van der Kellen Commissie voorzitter Grote Clubactie  
Myrna Vervoort Commissie lid Grote Clubactie  
Victor Cramer Commissie voorzitter Kascommissie  
5. Sponsoring en #CartoucheVerenigt
Raymond van Mourik Commissie voorzitter #CartoucheVerenigt  
Joke Uilenreef-Visser Commissie voorzitter Kledingcommissie  
Michiel Uilenreef Commissie voorzitter Sponsorcommissie  
6. TZ Jeugd, LG en Zaalhockey
Lex Oostendorp Commissie voorzitter LG Hockey  
Matthijs Minderhoud Commissie voorzitter TZ Jeugd  
Vincent Weir Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O JA/B
Arno de Jonge Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O JC/D
Irene Verheijen-Duwaer Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O MA/B
Olav Provily Commissie lid TZ Jeugd  Coördinator E&O MC/D
Jeroen de Bree Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JA
Peter van Lochem Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JB
Marie-Therese van Driel Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JC
Maarten Schenk Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MA
Hylke Leeflang-Wierda Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MB
Albertine van der Wal-de Zoeten Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MC
Anke Vrijbergen-van Stokkum Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MD
Derek-Jan van Rees Commissie voorzitter TZ Jongste Jeugd  
Francien Martin-Visscher Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Wouter Schild Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Marc van Boven Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Joost Bus Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Marieke Bedaux Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Noortje de Vries Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Remco de Boer Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Caroline Middelburg Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Frank Benckhuijsen Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jongste jeugd  
Saskia Veldhuis Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jr  Veld
Nadia Lengkeek Commissie voorzitter Wedstrijdsecr zaal  
7. TZ Senioren en Tophockey
Arne Bouwman Commissie voorzitter Tophockey  
Edward Sleijffers Commissie voorzitter Wedstrijdsecr sr  
8. Algemene Zaken
Albert Meijer Commissie voorzitter Cartouche Dome Technisch Team  
Thijs How Commissie voorzitter Materiaalcommissie  
Victoire Korteweg Commissie voorzitter Schoonmaakcommissie  
Fred Kranstauber Commissie lid Verenigingsmanager  
Romée van Leusden Commissie voorzitter Vrijwilligerscommissie  
9. Events en PR
Jan Willem Graver Commissie voorzitter Barcommissie  
Sandra van 't Hof Commissie voorzitter Barcommissie  Gezonde Sportkantine
Marnon Heuvels Commissie voorzitter Communicatiecommissie   
Corien Visser-Boelstra Commissie lid Communicatiecommissie   Nieuwsbrief + bulkmail
Marion Wouda Commissie lid Gebruik clubhuis  Verhuur Clubhuis
Nienke Bakker Commissie voorzitter Junioren Events  A&B-C&D-Mini-feesten
Marco Nieuwenhuize Commissie voorzitter Schoolhockeytoernooi  
Claire Lurvink Commissie voorzitter Senioren Events  
Michiel Knoester Commissie voorzitter Slagroomtoernooi  
Aanverwante Stichtingen
Eduard Weijgers Bestuurslid Businessclub  Voorzitter
Annette Berendsen Commissie lid Youth4Youth