Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Wedstrijdschema

Meisjes E
M6E1 zaal - LOHC M6E2
10:10
Thuis
M6E1 zaal - HDS M6E2
10:50
Uit
M6E2 zaal - Alphen M6E1
11:55
Uit
M6E2 zaal - Alkemade M6E1
12:35
Uit
M6E6 zaal - Pijnacker M6E5
09:30
Uit
M6E6 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E6
10:10
Thuis
M8E1 zaal - LOHC M8E1
14:10
Uit
M8E1 zaal - Roomburg M8E1
14:50
Uit
M8E2 zaal - Pijnacker M8E1
13:30
Uit
M8E2 zaal - Wateringse veld M8E2
14:50
Thuis
M8E3 zaal - Alkemade M8E1
13:30
Thuis
M8E3 zaal - Forescate M8E2
14:50
Thuis
M8E5 zaal - Krimpen M8E1
15:30
Thuis
M8E5 zaal - Ring Pass Delft M8E4
16:50
Thuis
Meisjes B
MB1 zaal - Victoria MB1
12:10
Uit
MB1 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB1
12:50
Uit
MB12 zaal - Noordwijk MB11
11:40
Uit
MB12 zaal - Craeyenhout MB12
12:20
Uit
MB4 zaal - Hudito MB3
14:10
Uit
MB4 zaal - HGC MB3
14:50
Uit
MB5 zaal - HGC MB4
15:30
Uit
MB5 zaal - Klein Zwitserland MB6
16:10
Thuis
MB7 zaal - HV Westland MB6
14:10
Uit
MB7 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7
14:50
Uit
Meisjes A
MA5 zaal - Ypenburg MA3
17:30
Thuis
MA5 zaal - Wateringse veld MA3
18:50
Thuis
MA6 zaal - Voorhout MA3
18:00
Uit
MA6 zaal - HDS MA4
18:40
Uit
Jongens E
J6E2 zaal - HGC J6E1
09:30
Uit
J6E2 zaal - Forescate J6E4
10:10
Uit
J6E3 zaal - Forescate J6E3
10:10
Uit
J6E3 zaal - Kieviten J6E1
10:50
Uit
J6E4 zaal - Evergreen J6E1
09:30
Thuis
J6E4 zaal - Ring Pass Delft J6E4
10:50
Thuis
J6E5 zaal - Ypenburg J6E1
09:30
Thuis
J6E5 zaal - Alphen J6E2
10:50
Uit
J8E2 zaal - Catwijck J8E1
11:30
Thuis
J8E2 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E1
12:50
Thuis
J8E3 zaal - Krimpen J8E1
11:30
Uit
J8E3 zaal - HCRB J8E1
12:10
Thuis
J8E4 zaal - Pijnacker J8E2
11:30
Thuis
J8E4 zaal - hdm J8E5
12:50
Thuis
Jongens C
JC1 zaal - hdm JC1
11:40
Uit
JC1 zaal - Rotterdam JC1
13:40
Uit
JC12 zaal - Victoria JC12
09:00
Uit
JC12 zaal - Klein Zwitserland JC12
09:40
Uit
JC6 zaal - Klein Zwitserland JC4
15:30
Thuis
JC6 zaal - hdm JC3
16:50
Thuis
JC7 - Pijnacker JC3
12:00 - Riverdale
Thuis
Jongens B
JB4 zaal - Hudito JB2
11:30
Uit
JB4 zaal - LOHC JB3
12:10
Uit
JB5 zaal - HGC JB4
16:25
Uit
JB5 zaal - OMHC JB2
17:05
Uit
Jongens A
JA1 zaal - hdm JA1
16:10
Thuis
JA1 zaal - Victoria JA1
18:10
Uit
JA3 zaal - hdm JA3
17:30
Uit
JA3 zaal - HISALIS JA1
18:50
Uit
JA4 zaal - Voorhout JA1
16:10
Uit
JA4 zaal - Pijnacker JA2
16:50
Uit
JA5 zaal - Klein Zwitserland JA4
12:10
Uit
JA5 zaal - HDS JA3
12:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Ypenburg J6E1 - Alphen J6E2
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Evergreen J6E1 - Ring Pass Delft J6E4
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Pijnacker J8E2 - hdm J8E5
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Catwijck J8E1 - Zoetermeer J8E1
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Pijnacker M8E1 - Wateringse veld M8E2
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Alkemade M8E1 - Forescate M8E2
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Krimpen M8E1 - Ring Pass Delft M8E4
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Klein Zwitserland JC4 - hdm JC3
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Hisalis JA1 - hdm JA3
18:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Ypenburg MA3 - Wateringse veld MA3
18:10
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten